FYI Commercial Consulting logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoGalicyjska Investment Sp. z o.o. logoTétris Poland logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoRIS Kotes logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoKart Sp. z o.o. logoGTV Lighting logoHAVRE Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoINTERBIURO logoKwiaty dla biura logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoBusiness House logoPorto Office A Sp. z o.o. logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoCity Space logoDEVCO Sp. z.o.o. logoTorus logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo
Raport 2018

Nuvalu docenia potencjał Krakowa

Marcin Gawlik, Senior Property Broker w Nuvalu Polska
Marcin Gawlik, Senior Property Broker w Nuvalu Polska
Nuvalu Polska otwiera biuro regionalne w Krakowie. Pokieruje nim Marcin Gawlik.

Nuvalu Polska to firma doradzająca na rynku nieruchomości komercyjnych. Kontynuując ekspansję w regionach, spółka otwiera kolejne swoje biuro. Po Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu przyszedł czas na Kraków. Kraków to drugi po Warszawie największy rynek biurowy w Polsce i jednocześnie największy w kraju ośrodek BPO/SSC/IT/R&D. Ma ogromny potencjał, który z roku na rok rośnie. Od dłuższego czasu jesteśmy już aktywni na tym rynku. Jednym z naszych kluczowych projektów jest rekomercjalizacja części parku biznesu w Zabierzowie, który został w ostatnich miesiącach przejęty przez nowego właściciela. Naturalną konsekwencją rosnącego zaangażowania jest uruchomienie biura regionalnego. Za rozwój Nuvalu w Małopolsce będzie odpowiedzialny Marcin Gawlik, który wniesie do firmy doświadczenie, zdobyte przez lata w branży nieruchomości handlowych – mówi Marek Ciunowicz, Członek Zarządu Nuvalu Polska.

Krakowskim biurem pokieruje Marcin Gawlik, który w Nuvalu Polska zajmuje stanowisko Senior Property Brokera. Cieszę się, że mogę wykorzystać swoje doświadczenie i przyczynić się do rozwoju działalności firmy w Małopolsce. Atutem Nuvalu jest najwyższy standard świadczonych usług i kompletna oferta. W profesjonalny sposób wspieramy klientów na każdym etapie procesu najmu – od wstępnej diagnozy potrzeb, przez odpowiedni dobór powierzchni, stworzenie pakietu rozwiązań optymalizacyjnych i negocjacje z właścicielem budynku po projekt aranżacji powierzchni, który wykonuje dla naszych klientów pracownia architektoniczna Concept Space. Działamy kompleksowo. Krakowscy klienci już niebawem przekonają się, jak wiele mogą zyskać współpracując z nami – mówi Marcin Gawlik.

 


0.0
Tagi: Nuvalu
Napisz pierwszy komentarz
Galicyjska - duży
mantra