Kinnarps nowy

mbank wybrał Zebrę

Biurowiec Zebra Tower ma nowego najemcę. W obiekcie tym swoje biuro otworzy mBank.

mbank to czwarty bank w Polsce pod względem sumy aktywów, a także pierwszy w kraju w pełni internetowy. W biurowcu Zebra Tower wynajął on ok. 4700 mkw. powierzchni biurowej. Do swojej nowej siedziby mbank wprowadzi się do połowy września br. 

Umowa najmu z mBankiem podkreśla pierwszorzędną lokalizację budynku, bezpośrednio przy stacji metra Politechnika, oraz wagę, jaką firmy działające w Warszawie przywiązują do certyfikacji budynków biurowych – mówi Christian Jansen, odpowiedzialny za relacje z najemcami na rynku polskim w Union Investment Real Estate. 

Biurowiec Zebra Tower należy do Union Investment Real Estate i jest jedną z flagowych inwestycji firmy w Warszawie. Budynek został ukończony w 2010 r. i wciąż przyciąga najemców. Tylko od początku br. powierzchnie biurowe w tym obiekcie wynajęły takie firmy jak Cloudify, Astek, Enefit oraz YND Technologies. Dzięki temu budynek jest obecnie wynajęty w ponad 90 proc. Zebra Tower na 17 piętrach oferuje klientom ok. 18 000 mkw. powierzchni biurowej klasy A. Do dyspozycji najemców przeznaczone są także 124 miejsca parkingowe. Nazwa budynku związana jest z jego elewacją. Obiekt wyróżnia się bowiem charakterystycznymi czarno-złotymi pasami przypominającymi umaszczenie zebry. Biurowiec Zebra Tower jest też jednym z najbardziej ekologicznych budynków biurowych w Warszawie, co potwierdza złoty certyfikat LEED.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz