Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Topaz przyciągnął dewelopera

Warszawa
Warszawa
Firma ECC Real Estate otwiera biuro w budynku biurowym Topaz.

Firma deweloperska ECC Real Estate otwiera nowe biuro w budynku Topaz. W tym celu wynajęła ona ok. 370 mkw. powierzchni. W procesie wyboru nowej siedziby najemcę wspierali konsultanci BNP Paribas Real Estate Poland.

Firma ECC Real Estate jest obecna na polskim rynku od ponad 25 lat. Obecnie realizuje ona projekt Nowa Stacja w Pruszkowie (będzie to centrum handlowo-usługowe). Wcześniejsze biuro firmy mieściło się w apartamentowcu przy Puławskiej 111 wybudowanym przez ECC Real Estate.

Topaz przykuł uwagę ECC Real Estate z kilku powodów. Z jednej strony była to lokalizacja w centrum biznesowym Mokotowa, spory wybór restauracji w okolicy i bliskość komunikacji miejskiej, a z drugiej rozwiązania techniczne i renoma samego biurowca. Projekt autorstwa JEMS Architekci to dowód, że gruntownie przemyślane i bardzo dobrze zaplanowane obiekty z biegiem czasu wcale nie muszą tracić na znaczeniu – mówi Karolina Kacperska, młodszy konsultant w dziale wynajmu powierzchni biurowych, BNP Paribas Real Estate Poland.

Kompleks, w skład którego wchodzą biurowce Topaz i Nefryt, zlokalizowany jest w biznesowym centrum Mokotowa, przy ulicy Domaniewskiej 39. Budynek Topaz jest jednym z niewielu polskich obiektów, który uplasował się w Phaidon Atlas of 21st Century Architecture, kompendium 1000 projektów obrazujących najlepszą światową architekturę.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra