Kinnarps Polska Sp. z o.o.

Budynki odchudzone o 10 ton

Branża nieruchomości podsumowała tegoroczną akcję „Zrzuć zbędne kilowaty”.

Za nami kolejna edycja akcji „Zrzuć zbędne kilowaty”. W br. zbiórkę elektorśmieci przeprowadzono w 71 obiektach. Dochód z ich utylizacji i odzyskanych surowców przekazano na cele charytatywne. Wsparcie otrzymał Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy przy Stowarzyszeniu „Przymierze – Ziemia Piska” w Piszu, w którym najciężej niepełnosprawne dzieci i młodzież mogą uzyskać interdyscyplinarną pomoc. W ramach akcji zebrano 9 900 kg elektroodpadów i uzyskano fundusze w wysokości ponad 1000 zł. Dodatkowo związany z elektrozbiórką anonimowy darczyńca, przekazał na ten sam cel kwotę 25 517 zł.

Organizatorami akcji było siedem firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych (Cushman & Wakefield, Grupa Capital Park, JLL, Knight Frank, NAI Estate Fellows, Platan Group i Skanska). Inicjatywa została wsparta również przez firmę BYŚ, która zapewniła wywóz i utylizację odpadów.

Akcja „Zrzuć zbędne kilowaty” jest związana z obchodami Międzynarodowego Dnia Ziemi. Obyła się ona już po raz szósty. W trakcje tego wydarzenia w budynkach biurowych, centrach handlowych i magazynach zbierano elektroodpady, a także były prowadzone działania edukacyjne, podkreślające znaczenie segregacji odpadów.

Znów nam się udało! Dziękuję Wszystkim za zaangażowanie i poświęcenie swojego czasu dla tak szczytnego przedsięwzięcia, które ma na celu nie tyko edukowanie w temacie ochrony środowiska, lecz również niesie ze sobą ogromne wsparcie dla potrzebujących i mam nadzieję uświadamia, że naprawdę warto pomagać innym. To daje olbrzymią satysfakcję! Chciałem też serdecznie podziękować Darczyńcy, który jak co roku, za moją namową wsparł naszą inicjatywę pokaźną kwotą ponad 25 000 złotych. Tylko dzięki naszej wspólnej pracy na wielu twarzach znów pojawi się uśmiech – dodaje Łukasz Dreger, Key Account Manager, Dział Zarządzania Nieruchomościami, Knight Frank.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra