Assa Abloy

Nowa atrakcja w Parku Rozwoju

|
Ogródek warzywny w Parku Rozwoju, fot. materiały prasowe
Ogródek warzywny w Parku Rozwoju, fot. materiały prasowe
Kompleks biurowy Park Rozwoju (wchodzący w skład portfela nieruchomości EPP) w Warszawie został wyposażony w nową atrakcję dla pracowników. W inwestycji otwarto ogródek ze świeżymi warzywami i ziołami. Projekt przygotowała pracownia Florabo.

Ogródek znajduje się na głównym dziedzińcu kompleksu, zlokalizowanego w kameralnej części Biznesowego Mokotowa, przy ul. Konstruktorskiej. Jego projekt wpisuje się w koncepcję całego biurowca – o przyjaznej użytkownikom architekturze. Inwestycja jest otwarta na otoczenie, biura sąsiadują tu z wypełnionymi roślinnością dziedzińcami. Ogródek będzie zaopatrywał kompleks w m.in. pomidory, szczypior, bazylię, rzodkiew czarną, kalarepę, koper, paprykę i inne warzywa. Przestrzeń zagospodarowano tak, aby pełniła również funkcję miejsca do relaksu.

Przebywanie w otoczeniu zieleni ma niezwykle korzystny wpływ na pracowników - ich nastrój i samopoczucie, a co za tym idzie, także na efektywność w pracy. Dlatego też w Parku Rozwoju staramy się stworzyć harmonijne środowisko pracy, które z jednej strony wspiera kreatywność, a z drugiej pozwala na odpoczynek. Otwarcie własnego ogródka warzywnego to kolejny krok w realizacji naszej strategii tworzenia przyjaznego środowiska pracy i najbardziej zielonego miejsca na Mokotowie” – dodaje Sylwia Piechnik, Head of Office Leasing w EPP.

Park Rozwoju należy do kompleksów biurowych klasy A. Tworzą go dwa 7-piętrowe budynki, w których mieszczą się biura o łącznej powierzchni 31 000 mkw.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz