Kinnarps 01.06-30.06

IT Kontrakt w nowej siedzibie

Biuro firmy IT Kontrakt
Biuro firmy IT Kontrakt
IT Kontrakt rozbudowuje oddział w Warszawie. Firma swoją siedzibę przeniosła do biurowca PROXIMO II.

IT Kontrakt jest liderem na rynku usług IT w Polsce. Firma planuje rozwój, a jednym z jego etapów mają być zmiany przeprowadzone w oddziale warszawskim. IT Kontrakt zdecydowała się również na przeniesienie się do nowego biura w budynku PROXIMO II.

Globalny rozwój, jaki jest naszym celem, nie jest możliwy bez rozbudowy oddziału w stolicy, skąd pracują m.in. Członkowie Zarządu. Wciąż zwiększamy znaczenie i prestiż warszawskiego biura. Unikalne kompetencje i doświadczenie pracowników oraz lokalizacja w centrum stolicy sprawiają, że jesteśmy blisko konkurencji i naszych klientów – mówi Tomasz Pyrak, prezes IT Kontrakt.

Warszawski oddział IT Kontrakt obecnie zatrudnia 390 osób, które obsługują klientów z branży finansowej i telekomunikacyjnej. Przeważającą liczbę specjalistów stanowią developerzy Java oraz rozwiązań ETL.

Jednym z obszarów które obecnie intensywnie rozwijamy jest cyberbezpieczeństwo. Nieustannie wzmacniamy nasz zespół oraz kompetencje związane z poufnym przesyłaniem i przechowywaniem danych. Zdobyliśmy pierwsze referencje z zakresu bazy danych blockchain w jednym z największych tego typu projektów na rynku. Korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań w tym zakresie jest istotne dla firm z każdego sektora. Po wejściu w życie RODO widzimy zwiększone zainteresowanie klientów profesjonalnymi usługami szyfrowania danych, które zapewniają nasi specjaliści – mówi Anna Szyperek, Dyrektor Oddziału w Warszawie.

Warszawska siedziba IT Kontrakt została przeniesiona do budynku PROXIMO II. Nowa przestrzeń biurowa jest odzwierciedleniem linii komunikacyjnej firmy. W loftowe wnętrza wkomponowano komiksowe grafiki zastosowane wcześniej na stronie internetowej IT Kontrakt. Nowa powierzchnia biurowa ma też wiele innowacyjnych rozwiązań jak m.in. przesuwne ściany będące jednocześnie tablicami suchościeralnymi lub specjalnie zaprojektowane budki konferencyjne. 

 


3.0
Tagi: Proximo
Napisz pierwszy komentarz