Tork

Wystartowała budowa Face2Face

Face2Face Business Campus
Face2Face Business Campus
Ruszyła budowa biurowca Face2Face w Katowicach. Nowy projekt Echo Investment będzie miejscem pracy, ale też przestrzenią spotkań i wymiany poglądów.

Budowa pierwszego etapu Face2Face Business Campus nabiera rozpędu. Ciężki sprzęt budowlany rozpoczął już prace na działce przy skrzyżowaniu ulic Grundmanna i Chorzowskiej. 

Za nami przebudowa sieci podziemnych i wykonanie wykopu. Rozpoczęliśmy prace związane z konstrukcją pierwszego budynku, czyli zbrojenie fundamentów i izolację przeciwwodną. Budowę planujemy zakończyć w czwartym kwartale przyszłego roku – mówi Paweł Szarpak, project manager w Dziale Biur Echo Investment.

Pierwszy budynek kampusu będzie miał siedem kondygnacji. Obiekt zaoferuje ok. 21 000 mkw. W przyszłości naprzeciw tego biurowca powstanie drugi. Razem będą one stanowić spójny zamysł architektoniczny i funkcjonalny.

Tworzymy komfortowe miejsce pracy, ale jednocześnie chcemy zapewnić pracownikom coś więcej: wspólne przestrzenie, zewnętrzne restauracje, strefy wypoczynku i miejsca do co-workingu. Face2Face będzie nie tylko funkcjonalny, ale również motywujący i pobudzający kreatywność. Dodatkowo przygotujemy tu także „pop-up space”, czyli przestrzeń na wydarzenia i usługi inspirowane przez najemców i ich pracowników. Oferta będzie się zmieniać tak, żeby zachęcać do angażowania się we wspólne inicjatywy – mówi Joanna Nicińska, dyrektor regionalna w Dziale Biur Echo Investment.

Projekt architektoniczny Face2Face Business Campus powstał w pracowni Grupa 5 Architekci, a stworzenie przestrzeni między budynkami to zadanie katowickiego Biura Projektowego Małeccy. Wykonawcą konstrukcji pierwszego etapu jest firma M&JBUD. Biurowiec będzie ubiegał się o certyfikat BREEAM na poziomie Excellent.

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz