Kinnarps nowy

Sposoby na podwyżki cen energii elektrycznej

art. sponsorowany
Podwyżki cen energii elektrycznej sprawiają, że coraz więcej osób szuka sposobów optymalizacji zużycia wszystkich mediów. Firma Sabur przygotowała poradnik, który pomaga w efektywnym zarządzaniu zużyciem mediów.

Komunikaty o podwyżkach cen energii elektrycznej pojawiają się w wielu gazetach i portalach informacyjnych. Wg szacunków Instytutu Energetyki Odnawialnej (IEO) po 2020 r. Polska będzie miała najwyższe w Europie ceny hurtowe energii i taryfy dla wszystkich grup odbiorców. Coraz więcej osób zastanawia się, jak wpłynie to na gospodarkę i czy polscy eksporterzy stracą konkurencyjność. W związku z tym, przedsiębiorcy poszukują rozwiązań, dzięki którym będą mogli wpływać na wysokość opłat za zużyte media w przedsiębiorstwie i pomimo wzrostu cen za energię elektryczną oferować konkurencyjne ceny produktów i usług. 

Jak radzą eksperci, warto optymalizować nie tylko zużycie energii elektrycznej, ale wszystkich mediów. Tych sposobów optymalizacji jest wiele, jak chociażby korzystne ceny zakupu mediów użytkowych, monitoring ich zużycia i wczesne ostrzeganie przed przekroczeniami i awariami czy planowanie zmian organizacyjnych. 

Wszystkie zasady zarządzania i monitoringu zużycia mediów zostały opisane i zebrane w publikacji „7 zasad efektywnego zarządzania zużyciem mediów w Twoim obiekcie”. Jest to bezpłatny przewodnik po optymalizacji zużycia mediów, w którym znajdują się sposoby zaradcze na prognozowane wzrosty cen zużycia mediów. 

E-book przygotowali eksperci z firmy Sabur, którzy na co dzień pomagają firmom w planowaniu i monitorowaniu zużycia mediów w obiektach przemysłowych, logistycznych oraz biurowcach. Materiał w postaci e-booka można pobrać ze strony: https://monitoring-zuzycia-mediow.sabur.com.pl/

 


5.0
Napisz pierwszy komentarz