Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Rzeszowski SkyRes ma nowego najemcę

|
budynek SkyRes
budynek SkyRes
Ponad 1100 mkw. powierzchni biurowej w nowoczesnym kompleksie biurowo-mieszkaniowym SkyRes w Rzeszowie zostało wynajęte przez firmę Mobica.

Międzynarodowa firma świadcząca usługi związane z oprogramowaniem, transformacją cyfrową i szytymi na miarę rozwiązaniami z zakresu inżynierii oprogramowania wynajęła nowoczesny kompleks budynków biurowych oraz mieszkalnych zlokalizowanych w centrum Rzeszowa. W transakcji najemcę reprezentowała firma doradcza Savills.

W procesie wyboru nowej lokalizacji w Rzeszowie nasz klient brał pod uwagę przede wszystkim elastyczność warunków najmu, jakość budynku oraz dobre połączenia komunikacyjne. Kompleks SkyRes spełnił te oczekiwania, a pracownicy firmy Mobica zyskali przyjazne i nowoczesne środowisko pracy w nowym, większym biurze zanacza Piotr Skuza, Associate w dziale powierzchni biurowych w firmie Savills.

Mobica posiada swoje oddziały w Europie i Stanach Zjednoczonych, a centralę w Wielkiej Brytanii. W Polsce, poza Rzeszowem, swoje biura firma zlokalizowała również w Łodzi, Bydgoszczy, Szczecinie, Poznaniu czy Lublinie. Główna siedziba firma w Polsce znajduje się w Warszawie.

Nasze nowe biuro w Rzeszowie to przede wszystkim znakomite warunki pracy dla naszych inżynierów i nowe możliwości rozwoju tego bardzo ważnego dla Mobica oddziału. SkyRes oferuje powierzchnię o wysokim standardzie i nowoczesnych rozwiązaniach, tym samym idealnie odpowiadając na nasze potrzeby podsumowuje Michał Kaczmarek, Real Estate, Facility and Procurement Manager w Mobica.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz