Tork

Duda Development współpracuje z największymi graczami

|
Palacza Office Center w Poznaniu
Palacza Office Center w Poznaniu
Wybór siedziby firmy, będącej wizytówką firmy, jest bardzo istotny. Pomieszczenia muszą być zaprojektowane w sposób łączący funkcjonalność, zachowując ich wygodę i estetykę, co usprawni codzienne czynności pracowników firmy, jak również zrobi pozytywne wrażenie na klientach i kontrahentach.

Spółka Duda Development, która należy do Holdingu DUDA, aktywnie realizuje projekty biurowe, magazynowe, hotelowe i aparthotelowe. Oprócz tego ma w planach budowę kilku obiektów handlowych. Na liście nowych inwestycji są m.in. parki i obiekty handlowe w Żarach, Szczecinku, Zbąszyniu, Żarowie, Zielonej Górze, w miejscowości Nowe koło Grudziądza oraz w Łęczycy pod Poznaniem. W swoim działaniu firma dąży do realizacji projektów zarówno nowoczesnych – zgodnych z najnowszymi europejskimi trendami – jak i nawiązujących do tradycji polskiego budownictwa, czerpiąc z niego to, co najlepsze. Ich nadrzędnym celem jest łączenie funkcjonalności z estetyką.

 

Jedną z kluczowych cech prestiżowej firmy jest jej lokalizacja, ponieważ będzie ona istotną cechą dla pracowników firmy, a także dla kontrahentów z nią współpracujących. Magnesem dla tych podmiotów będzie również wysokiej klasy biuro, które wpłynie na komfort i pracę jej użytkowników. Najwięksi gracze na rynku światowym i krajowym muszą postarać się, aby wynająć biuro, które odpowiada ich pozycji. Projekty poniższych inwestycji zostały zatem wykonane przez spółkę Duda Development.

 

Palacza Office Center

Stylowa minimalistyczna fasada tego butikowego biurowca doceniana jest przez przedsiębiorstwa poszukujące siedziby odpowiedniej dla swojego prestiżowego wizerunku. Budynek łączy w sobie liczne udogodnienia i mechanizmy bezpieczeństwa, znacząco wpływające na komfort jego użytkowników. Jednym z lokatorów biurowca zostanie niebawem grupa ubezpieczeniowa Nationale-Nederlanden.

W tym samym budynku swoją kolejną siedzibę otworzy firma Duda-Cars. Podobnie jak Duda Development, wchodzi ona w skład Duda Holding. Dealer jest jednym z największych w Polsce dystrybutorów Mercedesa i zdobywcą tytułu Dealera Roku.

 

Nowe Złotniki

Inwestycja ta składa się z domów w zabudowie szeregowej i bliźniaczej. Osiedle zlokalizowano w Złotnikach pod Suchym Lasem. Inwestorzy starają się o coraz nowsze udogodnienia dla mieszkających tam rodzin. Jedną z nich będzie otwarcie pierwszego w tej lokalizacji sklepu sieci Żabka.

 

Arena Apartments

Budynek Arena Apartments wyróżnia się swoim nietypowym, zaokrąglonym kształtem i został zlokalizowany w centrum poznańskiego Grunwaldu. Cały parter budynku przewidziany został na lokale o charakterze handlowo-użytkowym. Budynek otoczony zielenią i pozbawiony miejskiego zgiełku, przy jednoczesnej lokalizacji w centrum miasta, przyciąga zainteresowanie wielu firm m.in. sieci restauracji Pizza Hut. Swój punkt otworzy tam również sklep sieci Żabka – kolejny już, obok lokalizacji w Nowych Złotnikach, lokal tej firmy w budynku Duda Development. 

 

Inne inwestycje

Inne inwestycje, których właścicielem jest Duda Development, znajdują się w Nowem i w Łęczycy. Swoje sklepy zdecydowała się otworzyć największa w Polsce sieć dyskontów – Biedronka, należąca do koncernu Jerónimo Martins.

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra