Tork

Całe piętro w katowickim Parku Technologicznym dla CSHARK

|
Park Technologiczny przy ul. Żeliwnej 38
Park Technologiczny przy ul. Żeliwnej 38
Wrocławska firma z branży IT, reprezentowana przez firmę doradczą Cushman & Wakefield, wynajęła piętro w Parku Technologicznym Ekoenergia – Woda – Bezpieczeństwo w Katowicach, gdzie ulokuje swoje nowe biuro.

Software house CSHARK z Wrocławia posiada swoje oddziały także w Katowicach i Bielsku-Białej. Firma zajmuje się przede wszystkim dostarczaniem spersonalizowanych rozwiązań programistycznych w obszarze Przemysłu 4.0, AI, VR, AR, robotyki oraz FinTech i RegTech. Ponadto oferuje też usługi związane z doradztwem IT i outsourcingiem. W ramach współpracy i realizacji celów Parku Technologicznego Ekoenergia, CSHARK opracował nową platformę technologiczną, której celem jest zwiększanie i zarządzanie bezpieczeństwem w zakresie przetwarzania danych przemysłowych w czasie rzeczywistym oraz przewidywanie uszkodzeń i usterek w obiektach gospodarki wodnej, np. w oczyszczalniach ścieków.


Nowa siedziba ma pomóc firmie realizować jej nowe inicjatywy, przy jednoczesnym wsparciu obecnych klientów. Intensyfikacja rekrutacji w firmie pozwoli także na jej bardziej dynamiczny rozwój.


Wynajęcie nowej przestrzeni biurowej daje nam określone możliwości. Nie tylko reprezentacyjne, ale przede wszystkim organizacyjne i biznesowe. Aktualnie skupiamy się nie tylko na zapewnieniu dobrych warunków pracy, ale także na inicjatywach o których nie możemy jeszcze publicznie mówić, a które zdefiniują nadchodzące lata, wybiegając poza najbliższych 12 miesięcy. To ekscytujące móc obserwować dynamikę wzrostu firmy, wiedząc jakie mamy plany i w czym chcemy uczestniczyć. Cieszymy się z partnera takiego jak Park Technologiczny Ekoenergia; zapewnia nam możliwości adekwatne do naszych ambicji – zapewniał Radosław Szmit, VP Business Operations w CSHARK.


W realizacji transakcji na wynajęcie ponad 500 mkw. powierzchni w katowickim Parku Technologicznym firmę CSHARK wspierała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield. Doradcy prowadzili rozmowy z właścicielem budynku – spółką Ekoenergia Silesia S.A


1.0
Napisz pierwszy komentarz
Interbiuro - duży
mantra