Przesterzenie biurowe na sprzedaż i wynajem

Rise.pl z kolejnym biurem w Krakowie

|
Jeden z krajowych liderów na rynku biur serwisowanych i pracowni coworkingowych wynajmie kolejne powierzchnie biurowe na terenie Krakowa. Firma wprowadzi się do biurowca Diamante Plaza.

W realizacji transakcji najmu powierzchni ponad 2 500 mkw. w biurowcu Diamante Plaza na terenie Krakowa, spółkę wspierali doradcy z Działu Powierzchni Biurowych BNP Paribas Real Estate Poland.

 
Firma Rise.pl rozwija swoją działalność od 2003 r. i jako pierwsza wprowadziła usługę wirtualnego biura w Krakowie. Obecnie swoje placówki ulokowała już w 11 miastach zlokalizowanych w aż 4 krajach. Oferta spółki zawiera również sale konferencyjne, biuro rachunkowe, biura serwisowane czy usługę rejestracji spółek.

Do tej pory w krakowskiej ofercie Rise.pl znajdowały się trzy powierzchnie pod biura serwisowane oraz pracownie coworkingowe z salami konferencyjnymi, lecz wzrastający popyt na usługi firmy spowodował, że właściciele zdecydowali się na wynajem kolejnego obiektu. Podjęcie tej decyzji wiąże się z ekspansją rynkową spółki od południowej strony Wisły.


Kierujemy nasze usługi do firm nieposiadających własnej infrastruktury biurowej. Oferujemy im możliwość wynajęcia elastycznego, nowocześnie urządzonego biura lub miejsc do pracy w pracowni coworkingowej z całym niezbędnym zapleczem. Zależy nam na wysokim standardzie i możliwości elastycznego aranżowania wynajmowanej powierzchni, by tworzyć  wygodne warunki pracy dla naszych klientów. Diamante Plaza jest idealnym rozwiązaniem ze względu na dostępną powierzchnię oraz zaplecze usługowo-handlowe w budynku i jego okolicy, co jest dla nas dodatkowym atutem – informował Piotr Augustyn z firmy Rise.pl.


Wybór Diamante Plaza podyktowany został kilkoma czynnikami. Pierwszym z nich jest lokalizacja obiektu – biurowiec jest bowiem zlokalizowany przy ul. Dekerta 24, w dynamicznie rozwijającej się krakowskiej dzielnicy Zabłocie. Ta lokalizacja, poprzez dobrze rozwiniętą infrastrukturę, umożliwia szybkie dotarcie do centrum Krakowa, zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. W pobliżu budynku znajdują się przystanki linii autobusowych i tramwajowych, a w niewielkiej odległości stacja kolejowa Zabłocie.

 Co więcej, ten nowoczesny biurowiec klasy A oferuje 10 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej przeznaczonej na wynajem, rozmieszczonej na 4 kondygnacjach. W obiekcie można znaleźć także lunch bar, 2 sale konferencyjne, przedszkole oraz dwupoziomowy parking podziemny, na którym rozmieszczono 193 miejsca parkingowe dla jego użytkowników.


To dla nas wspaniała wiadomość, że do grona naszych najemców dołącza firma Rise.pl, tym bardziej, że jej usługi w zakresie coworkingu i powierzchni serwisowanej będą doskonałym dopełnieniem walorów już oferowanych przez nasz budynek – mówiła Joanna Woźniak-Janusz z firmy Aldesa Polska, będącą właścicielem budynku.


Działalność najemcy w nowym budynku rozpocznie się z początkiem 2019 r. W przeprowadzonej transakcji najmu reprezentowana była przez firmy Knight Frank i Savills.

 


2.0
Napisz pierwszy komentarz