Giant

Wirtualne biura - miejsca dla firm

Artykuł

|
wirtualne-biura-miejsca-dla-firm
wirtualne-biura-miejsca-dla-firm
Wirtualne biura cieszą się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców, którym zależy na warszawskim adresie firmy. Biznes lepiej się rozwija, gdy siedziba spółki jest w stolicy zamiast w małej miejscowości.

Czym jest biuro wirtualne i dlaczego ważny jest warszawski adres siedziby firmy?

 

Wirtualne biuro jest rodzajem outsourcingu biurowej obsługi i nie wymaga obecności przedsiębiorcy w danym miejscu. Usługa polega głównie na tym, że do prowadzenia biznesu wynajmuje miejsce, bez konieczności pojawiania się w firmie. Takie rozwiązanie jest bardzo często stosowane, gdy zależy mu na siedzibie w Warszawie, z uwagi na większe możliwości współpracy z korporacjami czy kontrahentami zagranicznymi. Prestiżowy adres w centrum Warszawy sprawia, że biznes jest poważniej postrzegany niż w przypadku prowadzenia w małej miejscowości.

 

 

Wirtualne biuro w Warszawie oferuje wirtualny adres, pod którym jest zarejestrowana dana firma jednoosobowa lub spółka. Jeśli klient zagraniczny poszukuje przedsiębiorstwa, z którym planuje podpisać umowę o współpracy, skupia się przeważnie na Warszawie, dlatego prowadząc działalność warto wykupić adres dla spółki w stolicy. Jest to opłacalne rozwiązanie, popularne w całej Europie. W Polsce usługi wirtualnego biura stają się coraz popularniejsze, ale jeszcze nie wszyscy właściciele firm wiedzą o tej możliwości, a jeśli nawet słyszeli, nie do końca rozumieją, na czym polega jego działanie.

 

Ile kosztuje wirtualne biuro i jakie usługi obejmuje?

 

 

Przedsiębiorstwo wykupuje jedynie adres wirtualny oraz skrzynkę pocztową i opłaca miesięczny abonament. Firma, która świadczy usługę, prowadzi stronę internetową  https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/, więc poszukując wirtualnego biura, można skontaktować się w tej sprawie i uzyskać szczegółowe informacje. Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje wirtualne biuro w Warszawie, dlatego poniżej znajdują się ceny pakietów do wyboru:

  • Pakiet podstawowy: 59 zł + VAT – obejmuje rejestrację firmy pod adresem warszawskim i odbieranie korespondencji lub tylko awiza. Przedsiębiorca za pośrednictwem e-mail jest na bieżąco informowany o nadesłanych pismach.
  • Pakiet podstawowy: 70 zł + Vat z SMS – dodatkowo uwzględnia informację o korespondencji przesyłanej na wirtualny adres firmy. Wysyłane jest powiadomienie za pośrednictwem: e-mail i SMS.
  • Pakiet ze skanowaniem listów poleconych: 79 zł + VAT – do podstawowego pakietu dodana jest obsługa korespondencji sądowej i poleconej, doręczanej przez Pocztę Polską. Listy są otwierane i skanowane, a następnie przesyłane skanem na adres firmowy e-mail. Na życzenie abonenta wysyłany jest bezpłatnie SMS i e–mail, z informacją o nadsyłanej nowej korespondencji.
  • Pakiet rozszerzony: 129 zł + VAT – obejmuje powyższą ofertę. Dodatkowo skanowane treści są przesyłane drogą mailową, klientom abonenta. Podobnie jak w powyższym pakiecie, SMS o nowej korespondencji przesyłany jest na życzenie najemcy nieodpłatnie.

Wirtualne biura w Warszawie otrzymują również numery stacjonarne z kierunkowym 22, które można odbierać na swoich komórkach, bez względu na miejsce pobytu w Polsce. Wraz z adresem wirtualnego biura przedsiębiorcy przysługuje również numer fax, który jest inny niż nr telefonu.

 

Wirtualny adres a wirtualne biuro – Warszawa

 

Wirtualne biura mają warszawski adres do KRS i CEiDG. Kontrahent, który chce sprawdzić przedsiębiorcę, nie ma żadnej wątpliwości, ponieważ wszystko jest zgodne z prawdą. Adres rejestracji firmy to jeszcze nie wszystko, ponieważ jest zawsze ktoś, kto czuwa i odbiera korespondencję firmową, abonent otrzymuje natomiast powiadomienia o przesyłkach. Warto korzystać z usługi biura wirtualnego, ponieważ najemca ma stały dostęp do sali konferencyjnej przystosowanej do spotkań. 5 godzin miesięcznie jest dodane w gratisie.

 

 

Spółka może umawiać się z kontrahentami, pod konkretnym adresem. Do dyspozycji najemcy pozostają również urządzenia biurowe i wszelkie rzeczy potrzebne do przeprowadzenia profesjonalnego szkolenia. Adres wirtualnego biura na kilka godzin staje się siedzibą firmy, co uwiarygadnia klienta. Wirtualne biura VSL-System zlokalizowane są w budynkach, będących własnością dzierżawcy.

 

Dla kogo wirtualne biura w Polsce?

 

Wynajem biura wirtualnego w Warszawie jest usługą dla każdego. Nie trzeba mieć zarejestrowanej działalności, żeby wykupić pakiet. Często takie rozwiązanie wybierają osoby, które pracują zdalnie, jak freelancerzy: graficy komputerowi, copywriterzy, dziennikarze prowadzący portale internetowe, blogerzy czy nawet sklepy internetowe. Wirtualne biuro otwiera szersze horyzonty, dlatego decydują się na abonament nawet osoby spoza Polski.

 

 

Wirtualne biuro Kraków SP czy Warszawa to zawsze doskonały sposób na pozyskanie klienta. Z tego powodu duże koncerny inwestują w obiekty zlokalizowane w Warszawie. Adresy biur wirtualnych w stolicy można wynająć za niewielkie kwoty, co jest opłacalne, szczególnie że znajdują się w prestiżowych dzielnicach. Nawet zagraniczny kontrahent nie będzie miał problemu z dojazdem na umówione spotkanie.

 

0.0
Napisz pierwszy komentarz