Assa Abloy

Nowa Szkoła wynajęła ponad 7 500 mkw. powierzchni

|
Panattoni Central European Logistics HUB
Panattoni Central European Logistics HUB
Lider polskiego rynku mebli oraz pomocy edukacyjnych i dydaktycznych zdecydował się na wynajem ponad 7 500 mkw. powierzchni magazynowo¬biurowej w Łodzi.

Nowa Szkoła jest firmą specjalizującą się w kompleksowym wyposażaniu wszelkich placówek w różnego typu meble. Zaliczają się do nich sprzęty żłobkowe, przedszkolne i szkolne, ale także sprzęt rehabilitacyjny oraz sportowy oraz wszelakie pomoce dydaktyczne i zabawki edukacyjne.

Lider polskiego rynku mebli oraz pomocy edukacyjnych i dydaktycznych, który na rynku znajduje się już od 1992 r., ze względu na coraz większe zapotrzebowanie na powierzchnie magazynową zdecydował się na relokację.

Podczas wyboru nowej powierzchni magazynowej kluczowa była dla nas lokalizacja i możliwości  adaptacyjne nowej przestrzeni. Zależało nam na obiekcie będącym w granicach administracyjnych miasta, głównie ze względu na naszych pracowników, którym chcieliśmy zapewnić dogodny dojazd do pracy. W tym zakresie kompleks Panattoni Central European Logistics Hub w pełni spełnił nasze oczekiwania. Jego lokalizacja jest atrakcyjna zarówno pod kątem rozwiniętej infrastruktury drogowej, jak i dostępności środków komunikacji miejskiej, co pozwala nam na organizację efektywnej logistyki krajowej i eksportowej– komentował Łukasz Wronka, Menedżer ds. logistyki w Nowa Szkoła Sp. z o.o.


Nowoczesną powierzchnią magazynową połączoną z powierzchniami biurowymi dysponuje kompleks Panattoni Central European Logistic Hub. Ten największy w Polsce kompleks logistyczny, zlokalizowany został przy ul. Jędrzejowskiej, tuż przy autostradzie A1 – jedynej polskiej autostradzie o przebiegu północ-południe. W tym obiekcie nowy najemca będzie mógł przeznaczyć blisko 7 300 mkw. na część magazynową oraz około 260 mkw. na biura dla swoich pracowników. W negocjacjach umowy najmu klientowi doradzało AXI IMMO.


Firma Nowa Szkoła zdecydowała się na najem powierzchni w kompleksie Panattoni Central European Logistics Hub z uwagi na atrakcyjną lokalizację parku, korzystne warunki czynszowe oraz możliwość dostosowania aspektów technicznych obiektu do potrzeb firmy, której działalność wymaga ponadstandardowej nośności posadzki. Głównie ze względu na specyficzne wymagania techniczne klienta poszukiwanie odpowiedniej powierzchni musiało być zawężone do obiektów będących w fazie planowania, co było pewnym wyzwaniem. Dlatego cieszę się, że znaleźliśmy rozwiązanie, które w pełni satysfakcjonuje i odpowiada potrzebom firmy Nasza Szkoła. – dodał Hubert Wojtera, Industrial & Logistic Senior Consultant w AXI IMMO.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz