Interbiuro duży

Ambassador zatrzymał COTY na dłużej

|
Ambassador Hines, fot. Szymon Polański
Ambassador Hines, fot. Szymon Polański
Jeden z największych koncernów kosmetycznych na świecie firma Coty Eastern Europe Sp. z o.o. przedłużyła umowę najmu w budynku Ambassador Office Building, gdzie zajmuje ponad 2 200 mkw. powierzchni biurowej.

Polski odział firmy, która wkroczyła do kraju w 1993 r., do dziś jest największą firmą kosmetyczną, która zrzesza takie marki jak Rimmel, adidas czy Bourjois. Od początku istnienia spółkę COTY charakteryzował bardzo dynamiczny rozwój.


Przedłużenia umów najmu na warszawskim Mokotowie, w tym ze strony tak prestiżowych firm jak COTY, to najlepsze potwierdzenie dla atrakcyjności sektora biurowego tej dzielnicy biznesowej. Do końca trzeciego kwartału tego roku na Mokotowie wynajęto blisko 138 000 mkw. powierzchni, co było drugim najlepszym wynikiem na rynku biurowym w Warszawie. Ponadto, planowane na tym obszarze projekty typy mixed-use pozwolą na rozszerzenie oferty okolic ul. Domaniewskiej i mają szansę pozytywnie wpłynąć na zainteresowanie potencjalnych najemców – tłumaczyła Zuzanna Kowalczyk, Starszy Konsultant w Dziale Reprezentacji Najemcy, JLL.

 

Ambassador Office Building charakteryzuje się nowoczesną i niepowtarzalną architekturą. Położony u zbiegu ulic Domaniewskiej i Pęcherskiej budynek  oferuje 15 436 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Na parterze zlokalizowano również powierzchne handlowo-usługowe, które zajmują ponad 1000 mkw. Inwestycja należy do funduszu Hines, a w procesie negocjowania warunków kontraktu i przygotowania strategii najmu spółkę COTY reprezentowali eksperci JLL.


0.0
Napisz pierwszy komentarz