Assa Abloy

W Gdyni powstanie nowy biurowiec klasy „A”

|
3T Office Park, wiz. materiały prasowe
3T Office Park, wiz. materiały prasowe
3T Office Park będzie największym projektem biurowym nadmorskiego miasta. Jego realizacja ruszy w kwietniu tego roku.

Za inwestycję odpowiedzialna jest spółka 3T Office Park Sp. z o.o. Powierzchnia obiektu przeznaczona pod wynajem ma wynieść 38 500 tys. mkw. Dla przyszłych użytkowników biurowca udostępniony zostanie podziemny parking, na którym oprócz 420 miejsc przeznaczonych dla samochodów, znajdzie się również 250 stanowisk dla rowerów.

 

Budynek powstanie przy ul. Kazimierza Górskiego. W jej sąsiedztwie znajdują się liczne przystanki komunikacyjne, kompleksy sportowe, a także centrum handlowe Riviera. Warto podkreślić, że 3T Office Park powstaje w świetnej pod względem komunikacyjnym i funkcjonalnym lokalizacji, z punktu widzenia biznesu jednej z najlepszych w Trójmieście. Jestem przekonany, że ten czynnik w połączeniu z wysoką jakością obiektu sprawi, że stworzymy bardzo atrakcyjne miejsce dla najemców – zauważył Sergiusz Gniadecki, prezes zarządu 3T Office Park Sp. z o.o.

 

Biurowiec otrzymał certyfikat Interim i został przyporządkowany do kategorii „Excellent” w brytyjskim systemie oceny budynków BREEAM. Oznacza to, że jest zaprojektowany według najlepszych standardów dotyczących zarządzania, komfortu, energooszczędności i oddziaływania na środowisko. 3T Office Park spełnia również wymogi Fundacji „Integracja”, od której otrzymał certyfikat „Obiekt bez barier” gwarantujący przystosowanie budynku do osób niepełnosprawnych.

 

Autorem projektu biurowego jest firma AHR Architects mająca siedzibę w Londynie. Planowany koniec budowy to II kw. 2021 r.


0.0
Tagi:
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Andrzej55 :
Wciąż dwa razy więcej biur trafia do najemców niż zostaje oddnych https://walterherz.com/pl/a/dwa-razy-wiecej-biur-trafilo-do-najemcow-niz-zostalo-oddanych
5 kwietnia 2019 16:52