Assa Abloy

OFF Piotrkowska Center staje się miejscem ikon mody

|
Publicznie dostępny rooftop na dachu Fern Office, mat. prasowe
Publicznie dostępny rooftop na dachu Fern Office, mat. prasowe
Nowy budynek handlowo-usługowy Fern Office oraz rooftop powstaną w OFF Piotrkowska Center. Od teraz Łódź ma stać się główną siedzibą branży modowej.

Kompleks uznany przez „National Geographic Traveler" za jeden z 7 Cudów Polski zyskuje nowe obiekty. Tym razem będzie to Fern Office m.in. z unikatowym pasażem mody, butikami i usługami typu health&beauty. Zaopatrzony zostanie również w sklepy z markową odzieżą i obuwiem oraz w galerie z salonami poświęconymi słynnym projektantom, dla których powstaje. Powierzchnia do wykorzystania zlokalizowana będzie w podziemnej kondygnacji, na parterze oraz na I piętrze budynku i wyniesie 3600 mkw.

Do sklepów w Fern Office klienci będą mogli dostać się komunikacją miejską, oddaloną od miejsca docelowego o 3 minuty, a także samochodem, który można bez problemu zostawić na budowanym, wielopoziomowym parkingu. Przewidziane jest powstanie 222 miejsc dla odwiedzających, w tym dla osób niepełnosprawnych oraz kobiet w ciąży i rodzin z dziećmi.

Butiki, showroomy, pop-up store’y i pracownie projektantów powstaną w kontenerach morskich, należących do OFF Piotrkowska Center i będących jego charakterystycznym elementem. Ponadto na pierwszym publicznym rooftopie, na dachu Fern Office pojawią się klub muzyczny, restauracja, strefa relaksu, kino oraz taras widokowy.


5.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz