Wystartowała kolejna edycja Real Estate Meeting

|
Real Estate Meeting 2019
Real Estate Meeting 2019
Rozpoczęła się kolejna edycja warsztatów i paneli dyskusyjnych Real Estate Meeting 2019, organizowanych przez Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości przy SGH w Warszawie. Jednym z patronów medialnych wydarzenia jest portal e-biurowce.pl.

Warsztaty zaplanowano na dwa dni, 14 i 15 maja br., podczas których uczestnicy i zaproszeni eksperci porozmawiają o rynku nieruchomości i przyszłości Warszawy. Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest „The modern way of developing cities”. Inicjatywę warszawskich studentów wspierają partnerzy strategiczni, w tym m.in. Colliers International, Echo Investment i Globalworth. Głównym punktem programu wydarzenia jest debata o jednej z największych inwestycji prywatnych w Polsce – projekcie Towarowa 22, zorganizowana w Willi Schielego na terenie Browarów Warszawskich. Moderatorem dyskusji są przedstawiciele Echo Inwestment – firmy deweloperskiej realizującej tę inwestycję. Wartość projektu szacuje się na ponad 800 mln euro. W ramach przedsięwzięcia na warszawskiej Woli powstanie kompleks o funkcji mieszkalnej, biurowej i handlowej.

 

W programie paneli dyskusyjnych przewidziano także takie tematy jak funkcjonowanie nowoczesnych nieruchomości komercyjnych, zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w rozwoju miast oraz rewitalizacja obszarów zurbanizowanych.

 

Celem wydarzeń z cyklu Real Estate Meeting jest popularyzowanie praktycznej wiedzy o polskim rynku nieruchomości. Warsztaty i debaty organizowane przez Studenckie Koło Naukowe Inwestycji i Nieruchomości stanowią okazję do wymiany doświadczeń i poglądów. Partnerami Koła są m.in. CBRE, Colliers International, Cushman & Wakefield, Globalworth, HB Reavis, JLL, Savills, Unibail-Rodamco-Westfield.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz