Giant

Spółka CPIPG zarządza kolejnym biurowcem

|
Eurocentrum Office Complex
Eurocentrum Office Complex
Od 1 kwietnia 2020 r. spółka CPIPG zarządza kolejnym biurowcem ze swojego portfela. Jest to jeden z największych kompleksów biurowych w Warszawie – Eurocentrum.

Eurocentrum w Warszawie 

CPIPG nabyło Eurocentrum w listopadzie 2019 roku. Jest to jeden z największych zielonych kompleksów biurowych w stolicy. Otrzymał certyfikat LEED – poziom Platinum. W skład kompleksu wchodzą budynki Alfa, Beta/Gamma oraz Delta. Łącznie do dyspozycji najemców jest ponad 85,1 tys. mkw. powierzchni. 
Na parterze łączącym wszystkie budynki znalazła się przestrzeń handlowo-usługowa i gastronomiczna o powierzchni ok. 3,5 tys. mkw. W biurowcu zlokalizowane jest nowoczesne centrum konferencyjne, które może pomieścić maksymalnie 200 osób. 
Wśród najemców wymienić można m.in. Unilever, COTY, Group One, Randstadt, SAGE, PSE S.A. i Urząd Transportu Kolejowego.


Strategia właścicielskiego zarządzania

CPIPG ogłosiła podjęcie działań zmierzających do wdrożenia strategii właścicielskiego zarządzania. Przejęcie władaniem Eurocentrum to jeden z kroków zmierzających w tym kierunku. Model przyjęty przez firmę oparty został na zasadach zrównoważonego rozwoju oraz stałego podnoszenia jakości i wartości inwestycji. Łączy się to również z oferowaniem wysokiej jakości usług w obiektach biurowych. 
Spółka przejęła zarządzanie nie tylko nad Eurocentrum, ale również Warsaw Financial Center oraz Equator II. W kolejnych miesiącach planowane jest przejęcie zarządzania we wszystkich biurowcach z jej portfela. 

CPIPG jest właścicielem dwunastu obiektów biznesowych w stolicy. Łączna powierzchnia najmu we wszystkich wynosi ok. 280 tys. mkw. Siedem spośród wszystkich biurowców spółka nabyła w ostatnim półroczu. Strategia firmy zakłada koncentrację inwestycji na warszawskim rynku. 

 


0.0
Napisz pierwszy komentarz