Giant

.KTW ma nowego najemcę. Do biurowca wprowadza się Colliers

|
Katowicki oddział Colliers ma nowy adres. Od września siedzibą mieszczącego się na Śląsku oddziału tej firmy jest biurowiec .KTW.

Colliers jest międzynarodową firmą doradczą, która oferuje usługi w zakresie nieruchomości oraz zarządzania inwestycjami. W .KTW oddział Colliers pojawił się w tym miesiącu, jednak już od 2018 r. firma ta pełniła funkcję zarządcy tego biurowca. Nowy najemca zajął przestrzeń na I piętrze budynku.

.KTW I jest nam doskonale znany. Mamy przyjemność zarządzać nim od kilku lat i znamy jego mocne strony, do których niewątpliwie należy doskonała lokalizacja, wysoka jakość powierzchni oraz oryginalna architektura spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających najemców z branży nowoczesnych usług biznesowych – podkreśliła Barbara Pryszcz, Dyrektor Regionalna Colliers w Katowicach.

 

Nowoczesny biurowiec w sercu Katowic

.KTW I to nowoczesny budynek mixed-use, zlokalizowany w ścisłym centrum Katowic. . KTW I wznosi się na wysokość 66 m i składa się z 14 kondygnacji nadziemnych oraz 3 podziemnych. GLA biurowca wyn. 21,1 tys. mkw., z czego 1 560 mkw. zajmuje powierzchnia handlowa. Obiekt otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent oraz certyfikat WELL Health&Safety.

Obiekt usytuowano przy al. W. Roździeńskiego 1a, nieopodal Strefy Kultury, hali widowiskowo-sportowej Spodek, Międzynarodowego Centrum Kongresowego, Muzeum Sląskiego i siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. .KTW I, oddany do użytku w 2018 r., stanowi część kompleksu składającego się z dwóch budynków. Druga część obiektu, .KTW II, jest jeszcze w trakcie budowy – będzie to najwyższy wieżowiec Metropolii. Kompleks został zaprojektowany przez pracownię Medusa Group z Bytomia. Właścicielem budynku jest firma TDJ.

Niezmiernie cieszy nas fakt, iż firma Colliers, która jest naszym partnerem od samego początku projektu .KTW została jego najemcą. Colliers nie tylko doradza naszym potencjalnym klientom oraz zarządza obiektem .KTW I, ale również sam dostrzega jego wartość, o czym świadczy decyzja o relokacji biura regionalnego właśnie do .KTW. To zawsze budujące, kiedy firma doradcza decyduje się na wynajem biura u swojego partnera biznesowego. Jest to potwierdzenie, iż wysoka jakość budynku, współpraca nastawiona na partnerstwo i solidność, o których mówimy są realnymi wartościami, według których postępujemy – mówi Bartłomiej Solik, Dyrektor Operacyjny w TDJ Estate.


0.0
Napisz pierwszy komentarz