Fabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoVastint Poland Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoPodium Investment logoCOTEX Office Centre logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoSpectra Development logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoTétris Poland logoTorus logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoINTERBIURO logoBusiness House logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoForbo Flooring Systems Polska logoOlivia Business Centre logoUNIMOR Development S.A. logoNowy Styl Group logoKontor logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAluprof S.A. logoCity Space logoFYI Commercial Consulting logoArchicom logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoARTSERVIS sp. z o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Grupa Landeskrone inwestuje w największych miastach Polski

Wizualizacja ECO HOTELU
"Realizujemy inwestycje w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Poznaniu i w Gdańsku. Zawsze w centrach miast." - mówi Jan Lubomirski-Lanckoroński, prezes grupy Landeskrone.

W Krakowie, w okolicach Ogrodu Botanicznego powstaje ECO Hotel, nowoczesny budynek, który jest wyposażony w najnowsze osiągnięcia „zielonej” techniki. W Łodzi Grupa Landeskrone przebudowuje Pałac Lubomirskich na obiekt biurowo-usługowy, który pomieści luksusowe biura. W Gdańsku modernizuje willę z początków XX wiekuo powierzchni ponad 1000m kw., również na potrzeby biurowe.

Inwestuję głównie w zabytkowe budynki, które mają duszę. To też wynika z mojej natury i historii rodziny, bo część tych budynków została zwrócona rodzinie bądź odzyskana – przyznaje prezes Grupy Landeskrone.

Potwierdzeniem tych słów może być inwestycja w Krakowie przy ul. Św. Marka, który znajduje się w odległości 100 m od rynku. Kompleks budynków pałacowych zostanie przekształcony w czterogwiazdkowy hotel. Luksusowy obiekt ma być gotowy za około trzy lata.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra