Sawig

Tarnów będzie miał biurowiec

Wizualizacja przedstawia obiekt Szkotnik
Wizualizacja przedstawia obiekt Szkotnik
W Tarnowie powstanie nowoczesny obiekt biurowy - Szkotnik. Rozpoczęcie budowy planowane jest na sierpień br.

Budowa obiektu biurowego w Tarnowie dziwi nawet samych mieszkańców, jednak jak się okazuje miasto położone pomiędzy Rzeszowem, a Krakowem ma również zapotrzebowanie na powierzchnie biurowe. Nowoczesność to największy atut budynku. Zainteresowanie obiektem można zauważyć głównie u firm, które chcą wyjść ze starego budownictwa, co potwierdza zapotrzebowanie na nowy obiekt - twierdzi Jacek Okoński, Prezes firmy Czakram, która zdecydowała się na budowę inwestycji.

Rozpoczęcie prac planowane jest na sierpień br., zakończenie przewidziane na III kwartał 2013 roku. Biurowiec Szkotnik ma charakteryzować przede wszystkim nowoczesny wygląd i funkcjonalność. Nazwa obiektu pochodzi od ulicy, na której powstanie.

Oferowane powierzchnie biurowe nie są sprofilowane pod konkretnego najemcę. Biura będą dostosowywane indywidualnie do potrzeb wynajmującego. Jednak inwestor wspomina, że oferta budynku częściowo jest skierowana do sektora bankowego, firm ubezpieczeniowych oraz kancelarii prawnych. Dużym zainteresowaniem cieszy się również wśród firm, które chcą przenieść swoje placówki z kamienic do nowoczesnego obiektu biurowego – podniesie to ich prestiż – twierdzi Jacek Okoński.

Firma Czakram, na rynku tarnowskim świadczy usługi motoryzacyjne (od instalacji gazowych po zaawansowane usługi w zakresie obsługi i naprawy pojazdów). Pomysł na inwestycję biurową tłumaczy zapotrzebowaniem rynku. Budowany przez nią obiekt będzie miał do zaoferowania 900 m kw. powierzchni najmu. Powstanie na miejscu garażu, w którym firma Czakram rozpoczynała działalność.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Darek :
Być może Tarnów będzie kolejnym rozwijającym się regionalnym miastem biurowym :)
17 lipca 2012 10:23
Interbiuro - duży
mantra