Inter-bud Fabryczna - duży

CBRE jedną z najlepszych firm outsourcingowych

Firma doradcza CBRE znalazła się w pierwszej piątce najlepszych firm outsourcingowych na świecie.

W rankingu IAOP (International Association of Outsourcing Professionals) 2012 CBRE zajęła 4 miejsce. Firma ta jest pierwszą firmą działającą w branży nieruchomości, która zajęła pozycję w pierwszej piątce w tym rankingu. W pracach nad zestawieniem oceniano przedsiębiorstwa pod kątem wielkości i wzrostu stawek, referencji od klientów, zakresu kompetencji oraz umiejętności zarządzania.

Jak mówi Michael Corbett, Prezes Zarządu Doradztwa Strategicznego IAOP: CBRE uosabia doskonałość outsourcingu. Od dawna outsourcing nie polega wyłącznie na cięciu kosztów. W dzisiejszym czasach oznacza on wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań dla klientów, wartości zrównoważonego budownictwa oraz stosowanie najnowszych technologii w partnerstwie pomiędzy organizacjami w sposób, jaki był niemożliwy do tej pory.

CBRE jest firmą doradzą działającą w sektorze nieruchomości komercyjnych. Zakres działań firmy obejmuje m.in.: doradztwo strategiczne w zakresie inwestycji i wynajmu, usługi korporacyjne, deweloperskie, konsultingowe, analityczne czy zarządzania inwestycjami.


0.0
Tagi: CBRE
Napisz pierwszy komentarz
ADAC
mantra