Lokale biurowe przy lotnisku im. Chopina

Zdjęcie przedstawia biurowiec firmy Petrolot.
Zdjęcie przedstawia biurowiec firmy Petrolot.
Przy warszawskim porcie lotniczym im. Chopina można wynająć powierzchnie biurowe. Właścicielem obiektu jest firma Petrolot Sp. z o.o.

Z początkiem lipca br. firma Petrolot Sp. z o.o. przeznaczyła do wynajmu 3 666 m kw. powierzchni biurowej w budynku B, mieszczącym się przy ul. J. Gordona Bennetta 2B w Warszawie. Istnieje również możliwość korzystania z 80 miejsc parkingowych zlokalizowanych pod budynkiem.

Obiekt spełnia standardy stawiane przez nowoczesne budynki biurowe. Wyposażony jest w niezbędne instalacje techniczne, jednocześnie oferując klimatyzację oraz całodobowy monitoring zewnętrzny. Dodatkowo korytarze oferują system kontroli dostępu. Dostęp do budynku chroniony jest przez pracowników ochrony. Lokale w obiekcie charakteryzują się dużą dostępnością światła oraz przestronnością. Prócz wysokiej funkcjonalności i standardów pomieszczeń obiekt umożliwia dostęp do infrastruktury i komunikacji publicznej, co ma być jego dodatkowym atutem.

W budynku działalność prowadzi bufet prowadzony przez LOT Catering, który oferuje dostęp do tarasu widokowego.

Powierzchnia biurowa budynku może być zaadaptowana na potrzeby jednej lub kilku firm.

Firma Petrolot Sp. z o.o. została założona w 1997 r. przez Petrochemię Płock SA oraz Polskie Linie Lotnicze LOT. Choć swą działalność przedsiębiorstwo początkowo ograniczało do zaopatrywania samolotów na lotnisku Warszawa-Okęcie, obecnie zajmuje się dostarczaniem paliwa lotniczego na dwunastu polskich lotniskach, zarówno komunikacyjnych jak i aeroklubowych.


0.0
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 1
Feniks :
Witam.to naprawdę bezcenny dar dla wawy. Pracowałem w tym miejscu jeszcze tydzień temu bez umowy wynagrodzenia i dziękuję.jestem w trakcie składania zawiadomienia o przestępstwie.niebswem cdn.
16 grudnia 2018 23:11