INTER-BUD logoINTERBIURO logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoVastint Poland Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoArchicom logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPodium Investment logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoKontor logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoUNIMOR Development S.A. logoVantage Development S.A. logoCity Space logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoSpectra Development logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoTorus logoForbo Flooring Systems Polska logoCOTEX Office Centre logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Rozwiązania, które zmienią biznes, edukację i rozrywkę

Relacja

|
Stół interaktywny zrewolucjonizuje pracę w biurach?
Stół interaktywny zrewolucjonizuje pracę w biurach?
Za nami I Międzynarodowe Forum Klastrów IT, które miało miejsce w Eureka Technology Park w Dąbrowie.

W  Eureka Technology Park w Dąbrowie koło Poznania w połowie września odbyło się I Międzynarodowe Forum Klastrów IT. Ponad setka osób związanych z branżą IT była świadkami prezentacji trzech urządzeń, które mogą zmienić oblicze pracy, zrewolucjonizować funkcjonowanie biur.

Celem wrześniowego Forum była wymiana doświadczeń między branżą IT oraz innymi branżami, transfer wiedzy oraz nawiązywanie wielopoziomowej współpracy. Nawiązanie kontaktów i co najważniejsze nowe kontrakty to owoce spotkania networkingowego, które odbyło się w ramach konferencji.

- Dobra sieć partnerów i współpraca sieciowa to dziś klucz do sukcesu w każdej branży, również w IT – mówi Agnieszka Młyńska z SynergIT. – Klastry z założenia opierają się na idei jednoczesnej współpracy i konkurencji firm o podobnym profilu działalności. Kooperują przy większych projektach, wybierają usługi i produkty oferowane przez innych członków, wymieniają się swoim know-how. Poprzez organizację tego wydarzenia chcieliśmy zintegrować firmy działające w SynergIT z tymi spoza klastra, oraz klastry IT z całej Polski.

Podczas Forum zaprezentowano między innymi interaktywny stół posiadający 48 cali powierzchni dotykowej z możliwością śledzenia ponad 40 punktów dotyku, wyposażony w system audio, wbudowane Wi-Fi oraz Bluetooth

Organizatorem I Międzynarodowego Forum Klastrów IT była Fundacja Edukacji, Innowacja i Wdrażania Nowoczesnych Technologii, koordynator klastra SynergIT.


0.0
Tagi: GLIP
Napisz pierwszy komentarz
Conrad duży
mantra