Olivia Business Centre logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoArchicom logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoVantage Development S.A. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logoSpectra Development logoINTER-BUD logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoTétris Poland logoUNIMOR Development S.A. logoTorus logoHAVRE Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTERBIURO logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoAgrobex Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoCity Space logoNowy Styl Group logoForbo Flooring Systems Polska logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoKontor logoCOTEX Office Centre logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoVastint Poland Sp. z o.o. logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPorto Office A Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

DESIGN OD KUCHNI z Novy – inauguracja cyklu szkoleń firmy Comitor

30 maja 2017 r. architekci i projektanci wnętrz wzięli udział w szkoleniu z cyklu DESIGN OD KUCHNI zorganizowanym przez firmę Comitor. O nowoczesnej wentylacji belgijskiej marki NOVY opowiadał Christof Jochems, a gość specjalny Michał Mazur opowiadał o tym, jak będzie wyglądała kuchnia przyszłości.

Spotkanie w nowoczesnym showroomie firmy Comitor mieszczącym się w warszawskiej Domotece zapoczątkowało cykl szkoleń dla architektów - zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy o wzornictwie i najnowszych kuchennych technologiach. Christof Jochems, Manager Eksportu NOVY opowiadał o pionierskich rozwiązaniach firmy w dziedzinie wentylacji kuchennej oraz unikalnej technologii tłumienia dźwięków i zasysania obwodowego, które podnoszą komfort gotowania. Goście spotkania mieli okazję osobiście przekonać się, jak pracują wyciągi tej marki oraz poznać ich zalety. Michał Mazur, znany trendwatcher, dziennikarz, nomada, każdego roku odwiedzający ponad 20 targów i konferencji o designie w różnych zakątkach świata, opowiadał o kuchniach niedalekiej przyszłości. Prognozuje, że będą one wyposażone w najnowsze technologie, a do tego nastawione na przetwarzanie odpadków organicznych oraz na wytwarzanie żywności. Gospodarzem spotkania była firma Comitor, Robert Walter – Członek Zarządu marki przywitał zgromadzonych i zapowiedział kolejne spotkania z cyklu DESIGN OD KUCHNI. Najbliższe odbędzie się we wrześniu br. Cykl zainicjowała agencja OKK!

Comitor to jedyny w Polsce importer kontraktowy urządzeń kuchennych klasy premium: zlewozmywaków i baterii z akcesoriami, systemów sortowania odpadów niemieckiej marki BLANCO, wyciągów i okapów kuchennych BEST oraz NOVY, a także urządzeń KÜPPERSBUSCH. Firma działa od 1994 r. i specjalizuje się w wyposażeniu kuchni oraz gastronomii. Jest wielokrotnym laureatem prestiżowych konkursów, takich jak Diamenty Forbes’a, Gazele Biznesu, Solidna Firma, a oferowane przez nią produkty otrzymały liczne nagrody, m.in.: iF Product Design Award, Dobry Design czy Red Dot Design Award. Ich główna siedziba mieści się w Łodzi, gdzie firma posiada centrum serwisowe i logistyczne oraz salon firmowy. W Domotece znajduje się największy i najnowocześniejszy w Polsce showroom marki. Urządzenia są tu podłączone do instalacji wodno-kanalizacyjnej, dzięki czemu można je uruchamiać i testować ich działanie. Salon wyposażony jest także w bezpłatne Wi-Fi oraz nowoczesny sprzęt multimedialny. Więcej na: www.comitor.pl.

NOVY powstała w 1908 roku, a od 1965 roku produkuje wysokiej jakości okapy kuchenne. Od samego początku firma postawiła sobie za cel wprowadzenie na rynek niezwykle cichych urządzeń, które równocześnie charakteryzować się będą niezwykłą skutecznością wyciągu oparów. Dzięki unikalnej technologii odprowadzania obwodowego, opary kuchenne pochłaniane są na obrzeżach okapu, co uniemożliwia im rozprzestrzenianie się w kuchni. Novy zapewnia wysokiej klasy rozwiązania do kuchni w każdym stylu i o dowolnym rozkładzie – od rzucających się w oczy modeli, poprzez te ukryte w suficie lub szafkach. Każde urządzenie wykonane jest z najlepszych materiałów i wykończone z najwyższą uwagą i dbałością o detale. 

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra