City Space logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKontor logoHAVRE Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoINTERBIURO logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoForbo Flooring Systems Polska logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoNowy Styl Group logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoAluprof S.A. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoPodium Investment logoOlivia Business Centre logoDEVCO Sp. z.o.o. logoArchicom logoTétris Poland logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoBusiness House logoFYI Commercial Consulting logoUNIMOR Development S.A. logoAgrobex Sp. z o.o. logoTorus logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoSpectra Development logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Cykl szkoleń DESIGN OD KUCHNI

Miasto : Warszawa
Miejsce : Domoteka
Data : 30.05.2017
Godzina : 17:00 - 21:00
Status : zakończone
Rusza cykl szkoleń DESIGN OD KUCHNI. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na szkolenia dla architektów i projektantów wnętrz DESIGN OD KUCHNI, którego organizatorem jest firma Comitor. Cykl spotkań otworzy seminarium poświęcone innowacyjnym produktom belgijskiej marki Novy, które odbędzie się 30 maja 2017 r. o godz. 17.00 w showroomie firmy Comitor w warszawskiej Domotece przy 
ul. Malborskiej 41.

Najbliższe spotkanie będzie dotyczyło skutecznych i cichych rozwiązań w dziedzinie wentylacji kuchni na przykładzie bogatej oferty marki Novy. Korzystając z ponad 45-letniego doświadczenia firmy, jej przedstawiciele opowiedzą m.in. o unikalnej technologii tłumienia dźwięków i zasysania obwodowego, które przekładają się na najwyższą jakość produktów i wyjątkowy komfort ich użytkowania. Zaprezentują także szeroki asortyment dedykowany do różnego rodzaju pomieszczeń: dużych, małych, zamkniętych, na planie otwartym, odpowiadający różnym gustom i stylom życia ich użytkowników.

Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Michał Mazur, znany trendwatcher, dziennikarz, nomada, każdego roku odwiedzający ponad 20 targów i konferencji o designie w różnych zakątkach świata, pasjonat tematów związanych z nowymi technologiami.

Wstęp wolny. Zgłoszenia architektów i projektantów, specjalizujących się w projektach wnętrz  i kuchni, można przesyłać do dnia 26.05.2017 r. na adres mailowy olga@okkpr.pl.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
Dekerta 18 - duży
mantra