Giant

Ogólnopolski Kongres Nieruchomości Geodetic 2017 przeszedł do historii!

Ogólnopolski Kongres Nieruchomości Geodetic 2017
Gościliśmy 130 osób z polskiego rynku nieruchomości, a tematami przewodnimi były te związane ze zwiększaniem korzyści w procesach inwestycyjnych i w zarządzaniu nieruchomościami. Jak przebiegał kongres? Zapraszamy na krótką relację!

 

Geodetic Award w kategorii „Doskonałość w zarządzaniu”

Po panelu dyskusyjnym Adrian Hołub wręczył od firmy Geodetic statuetkę Geodetic Award w kategorii „Doskonałość w zarządzaniu” dla Sylwii Pytko – Burskiej, która w sposób doskonały w naszej ocenie zarządza kompleksem Platinium Business Park w Warszawie. Firma Geodetic obsługuje ten kompleks od wielu lat i w związku z 10 -letnim doświadczeniem i pomiarem blisko 4 mln mkw. powierzchni komercyjnych w setkach budynków w Polsce ma ogląd na to, jaki standard na swoich obiektach utrzymują zarządcy nieruchomości. Sylwia Pytko – Burska zdecydowanie zasługuje na naśladowanie jej działań, jako zarządcy nieruchomości komercyjnych!

Moderatorem podczas kongresu była Monika Hołub – Co-owner Geodetic – Polish Geodetic Group i CEO Geodetic sp. z o.o., która jest jednocześnie pomysłodawczynią i organizatorką Kongresu Geodetic 2017.

Wieczorny bankiet Geodetic 2017

Bankiet wieczorny rozpoczął się od tortu, który był uczczeniem 10-lecia firmy Efemeryda Adrian Hołub, która od 2017 r. działa pod marką Geodetic – Polish Geodetic Group. Podczas bankietu w zawężonym gronie naszych partnerów i przyjaciół mieliśmy przyjemność porozmawiać zarówno o kwestiach związanych z rynkiem nieruchomości, jak również o wygłoszonych podczas Kongresu Geodetic 2017 prelekcji. Nawiązały się nowe relacje biznesowe, które w najbliższym czasie zaowocują wspólnymi kontraktami. Część wieczorną uświetnił magią muzyki smyczkowej kwartet muzyczny zorganizowany przez Wielopokoleniową Pracownię Lutniczą Bartosza Woźniaka – www.lutnicy.pl. Kwartet stanowili muzycy z Filharmonii Narodowej Marek Bojarski, Piotr Nowicki, Paweł Rybkowski a na wiolonczeli grała Nadia Bojadżijew.

Geodetic Award w kategorii „Mentor marketingu”

Podczas części wieczornej przez Monikę Hołub statuetką uhonorowany został Jan Pająk, który od 5 lat wspiera firmę w działaniach marketingowych. Otrzymał on statuetkę Geodetic Award w kategorii „Mentor marketingu”. Bez tego człowieka nic z rzeczy marketingowych w trakcie kongresu nie byłoby tak dobre!

O obsługę podczas kongresu zadbał personel z Centrum Konferencyjnego ADN. Dziękujemy za bardzo profesjonalną obsługę, niespotykaną w obecnym biznesie dyspozycyjność i szybkość reakcji na nieprzewidziane sytuacje. Do CK ADN będziemy powracać na kolejne eventy!

 

Mamy nadzieję, że Kongresy Geodetic wpiszą się na stałe do kalendarza imprez w Państwa firmach. Do zobaczenia na Kongresie Geodetic 2018!

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz