Giant

Żerań Park ma kolejnych najemców

Żerań Park oferuje wysokiej jakości powierzchnie magazynowe, bardzo dogodną lokalizację blisko centrum Warszawy.
Żerań Park oferuje wysokiej jakości powierzchnie magazynowe, bardzo dogodną lokalizację blisko centrum Warszawy.
Warszawa. Coca Cola HBC, Denckermann oraz Imtech Polska nowymi najemcami obiektu należącego do Heitman.

Zlokalizowany w północnej częsci Warszawy park logistyczny Żerań Park I składa się z czterech budynków magazynowych, w których znajdują się również nowoczesne pomieszczenia biurowe. Ich nowymi najemcami są: Coca Cola HBC, Denckermann oraz Imtech Polska. Firmy te wynajęły w sumie 7,5 tys. mkw. powierzchni.

Polski oddział Coca Cola HBC, który zajmuje się produkcją i dystrybucją napojów Coca Cola będąc zarazem drugim na świecie rozlewcą napojów tej firmy pod względem wielkości sprzedaży, wynajmuje w Żerań Park I powierzchnie biurowe oraz blisko 1400 mkw. w części magazynowej.

Z kolei Denckermann (produkcja i dystrybucja wysokiej jakości części samochodowych oraz kompleksowe rozwiązania z zakresu rynku motoryzacyjnego), który do Żerań Park I wprowadzi się jeszcze w tym roku wynajął między innymi około 300 mkw. powierzchni, która zostanie przeznaczona pod biura.

Natomiast Imtech Polska prócz ok. 2765 mkw. powierzchni magazynowej i wynajął ok. 150 mkw. powierzchni biurowej. Firma specjalizuje się w produkcji i montażu instalacji technicznych i przemysłowych w obiektach wielkopowierzchniowych. Imtech Polska znany jest z prowadzenia prac przy budowie Stadionu Narodowego w Warszawie.

Wpływ na zainteresowanie najemców Żerań Park I ma doskonała lokalizacja. Park usytuowany jest przy trasach S8 i S7 oraz w bliskości dwóch mostów zapewniających dobre skomunikowanie z zachodem, wschodem i północą Polski. W blisko 3 godziny można dojechać do Poznania, natomiast dwie godziny dłużnej będzie trwała podróż do stolicy Niemiec - Berlina.


0.0
Tagi: Warszawa
Napisz pierwszy komentarz