Giant

Colliers nowym zarządcą Central Point

|
Biurowiec Central Point, źródło: materiały prasowe partnera
Biurowiec Central Point, źródło: materiały prasowe partnera
Warszawski biurowiec zlokalizowany przy ul. Zielonej 37 na początku lutego przeszedł pod skrzydła firmy Colliers. Zapowiada się udana współpraca.

Central Point to nowoczesny budynek Immobel Poland, oddany do użytku zaledwie kilka miesięcy temu, w listopadzie ubiegłego roku. Jego całkowita powierzchnia wynosi prawie 19 500 mkw. rozlokowanych na 21 kondygnacjach. Zdecydowana większość powierzchni, bo aż 18 000 mkw. to przestrzeń biurowa, pozostałe miejsce przeznaczono na lokale usługowe oraz handlowe. Biurowiec posiada również 80 miejsc parkingowych, punkty do ładowania pojazdów elektrycznych oraz bogatą infrastrukturę dla rowerzystów. Dużą zaletą budynku jest także jego lokalizacja – znajduje się on przy głównej linii metra, w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu Kultury i Nauki.

 

Central Point został wyróżniony certyfikatem BREEAM na poziomie Excellent

– Jesteśmy wdzięczni firmie Immobel Poland za zaufanie. Central Point jest już drugim projektem, po legendarnym Domu Handlowym SMYK (obecnie CEDET), który został przekazany w zarządzanie firmie Colliers. To dla nas duże wyróżnienie i potwierdzenie, że jakość naszych usług jest ceniona na rynku – podsumowuje ostatnią inwestycję Agnieszka Krzekotowska, reprezentująca firmę Colliers.


 


0.0
Napisz pierwszy komentarz