City Space logoPorto Office A Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoTorus logoBusiness House logoOlivia Business Centre logoSpectra Development logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoAluprof S.A. logoHAVRE Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoPodium Investment logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArchicom logoINTERBIURO logoVantage Development S.A. logoCOTEX Office Centre logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoForbo Flooring Systems Polska logoKontor logoINTER-BUD logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

GLL Real Estate Partners kupił Renaissance

Renaissance oferuje usługi handlowe oraz liczne udogodnienia dla swoich najemców.
Renaissance oferuje usługi handlowe oraz liczne udogodnienia dla swoich najemców.
Warszawa. Firma Falcon Real Estate Investments, należąca do prywatnych hiszpańskich inwestorów, sprzedała jedną z prestiżowych nieruchomości.

GLL Real Estate Partners nabył oddany do użytku w 2005 roku budynek biurowo – handlowy klasy A. Renaissance oferuje najemcom ponad 5 tysięcy mkw. powierzchni.

- Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z możliwości współpracy z GLL Real Estate Partners przy zakupie tak prestiżowej nieruchomości. Obserwujemy silny popyt na biurowce w stolicy Polski, a Warszawa pozostaje nadal jedną z najbardziej pożądanych przez inwestorów lokalizacji w Europie. Warszawa staje się coraz bardziej popularna ze względu na stabilną gospodarkę Polski w porównaniu do innych krajów w regionie - powiedział Sean Doyle, Associate Director w dziale rynków kapitałowych w CBRE w Polsce. Firma ta była wyłącznym doradcą w procesie zakupu budynku.
 
Renaissance zlokalizowany jest na Placu Zbawiciela, który stanowi obecnie jedną z najmodniejszych lokalizacji w Warszawie.


0.0
Tagi: Warszawa
Napisz pierwszy komentarz
mantra