Giant

Fashion Days w Victoria Business Center

Wnętrze biura Fashion Days w Poznaniu
Fashion Days oferuje zniżki nawet do 80%
Fashion Days wynajęło ponad 700 mkw powierzchni w poznańskim biurowcu Victoria Business Center.

Fashions Days International wchodzi w skład MIH Allegro Group. Ten największy klub zakupowy online w rejonie Europy Środkowo-Zachodniej wynajął ponad 700 mkw powierzchni i zarezerwował do końca bieżącego roku 300 mkw w biurowcu Victoria Business Center. Pod koniec listopada firma zajęła pomieszczenia w budynku.

Powierzchnia najmu zamieniła się w biura wzbogacone o pomieszczenia konferencyjne, studio fotograficzne i magazyn. Firma powstała w 2009 r. w Szwajcarii. Jej założycielami są Jan Vichr i Markus Okumus. Obecnie Fashion Days posiada siedziby również w Rumunii, Czechach, na Węgrzech, Słowacji, w Bułgarii oraz w Polsce. Główną działalnością przedsiębiorstwa jest sprzedaż markowych, oryginalnych ubrań po promocyjnych cenach.

Victoria Business Center zlokalizowana jest przy ul. Strzeleckiej 49 w Poznaniu. Bliskie sąsiedztwo Starego Rynku, nad sama rzeką Wartą, wpływać ma pozytywnie na rozwój biznesu. W bliskim sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. Ten trzypiętrowy budynek oferuje powierzchnie biurowe klasy A. Najem dotyczyć może powierzchni od 50 do całkowitej 4 800 mkw. Obiekt wyposażony jest m.in. w garaż podziemny, system kontroli dostępu oraz zintegrowany system komunikacji i przesyłu danych.

Inwestorem biurowca jest irlandzka firma Monti, powstała w 2005 r. Działalność firmy dotyczy projektów deweloperskich, zarządzania finansami i aktywami, usługami prawnymi oraz rozwojem nieruchomości. Spółka prowadzi działalność inwestycyjną w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie.


0.0
Tagi: Monti
Napisz pierwszy komentarz