Aluprof S.A. logoSpectra Development logoINTERBIURO logoTorus logoCity Space logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoPorto Office A Sp. z o.o. logoBusiness House logoHAVRE Sp. z o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoVastint Poland Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoForbo Flooring Systems Polska logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoKontor logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoNowy Styl Group logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFYI Commercial Consulting logoDEVCO Sp. z.o.o. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoPodium Investment logoUNIMOR Development S.A. logoOlivia Business Centre logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoArchicom logoCOTEX Office Centre logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoINTER-BUD logoAgrobex Sp. z o.o. logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Olivia Tower zyskuje kolejnego najemcę

Olivia Gate
Olivia Gate
American Bureau of Shipping Poland wynajmie powierzchnię w Olivia Tower w Gdańsku.

Gdański kompleks Olivia Business Centre skusił kolejnego najemcę. W styczniu 2013 roku do biurowca Olivia Tower wprowadzi się  American Bureau of Shipping Poland. 417 mkw powierzchni zajmie firma związana m.in. z certyfikacją statków i innych maszyn stosowanych w przemyśle stoczniowym i morskim.

Olivia Tower oferuje ok. 14 000 mkw nowoczesnej powierzchni biurowej. Obiekt zlokalizowany jest przy jednej z głównych arterii Trójmiasta – Al. Grunwaldzkiej. W sąsiedztwie znajduje się wiele przystanków komunikacji publicznej. Budynek należy do kompleksu Olivia Business Centre, jednego z największych w regionie.

Kompleks docelowo oferować ma 120 000 mkw w siedmiu obiektach. Olivia Business Centre obecnie składa się z trzech biurowców: Olivia Point, Olivia Tower i Olivia Gate. Budowa dwóch pierwszych rozpoczęła się w 2011r., oddane mają zostać do użytku pod koniec 2012 r. Budowa Olivia Gate zakończona została w grudniu 2011 r. Obiekt dysponuje 18 000 mkw i 420 miejscami parkingowymi. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Konior&Partners z Brukseli.

Kornelia Łukaszewska z oddziału Jones Lang LaSalle w Trójmieście stwierdza: Dynamicznie rozwijający się rynek powierzchni biurowych w Trójmieście oferuje najemcom szereg interesujących opcji, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdej firmy. W przypadku American Bureau of Shipping była to konsolidacja dwóch placówek, prowadząca w rezultacie do optymalizacji kosztów działania i oszczędności.

Zasoby nowoczesnej powierzchni biurowej w Trójmieście podwoiły się od 2005 roku i obecnie sięgają 377 000 mkw.


0.0
Tagi: fsa
Napisz pierwszy komentarz
mantra