Proton Office

Genesys nowym najemcą w Danhaus

Firma Genesys wynajęła powierzchnię biurową w budynku Danhaus w Bydgoszczy.

Genesys, firma zajmująca się rozwiązaniami związanymi z obsługą klienta, zajmie 340 mkw powierzchni w biurowcu Danhaus w Bydgoszczy. W transakcji pośredniczyła firma CBRE, która odpowiada również za koordynację prac projektowo-aranżacyjnych dla nowego biura Genesys. Właścicielem obiektu jest Hunger Development.

Danhaus oferuje 7 200 mkw powierzchni biurowej i konferencyjnej. Wyposażony jest w ponad 200 miejsc parkingowych. Budynek ulokowany jest u zbiegu ulic Towarowej i Składowej, w bliskim sąsiedztwie stacji kolejowej i przystanków komunikacji miejskiej, z łatwym dojazdem na drogi wyjazdowe do głównych miast Polski. W pobliżu znajduje się również Centrum Handlowe „Galeria Pomorska” oraz market budowlany „Obi”. W przyszłości ma być częścią Scanpark Business Center. Za projekt architektoniczny odpowiadała pracownia Orb Studio

Genesys zatrudnia obecnie około 2 000 pracowników w 80 krajach. Firma dostarcza oprogramowanie dla centrów świadczących usługi związane z obsługą klienta. Rozwiązania Genesys wykorzystywane są przez ponad 8 000 firm na całym świecie.

Danhouse to idealna lokalizacja dla wymagających i szybko rozwijających się firm, poszukujących nowoczesnej i efektywnej powierzchni biurowej. Wynegocjowaliśmy elastyczne warunki najmu dla Genesys. Zarówno pracownicy, jak i klienci firmy, będą czerpać korzyści z tej atrakcyjnej lokalizacji, będącej częścią przyszłego centrum biznesowego Scanpark Business Center - powiedział Mariusz Wiśniewski, Starszy Negocjator w dziale powierzchni biurowych w CBRE.


0.0
Tagi: CBRE
Napisz pierwszy komentarz