Giant

EKOLAN w Good Point 761

Biurowiec Good Point 761 w Sopocie
Biurowiec powstał przy Alei Niepodległości
Deweloper EKOLAN wprowadzi się do nowego biurowca Good Point 761 w centrum Sopotu.

EKOLAN zajął całą kondygnację w butikowym biurowcu Good Point 761 w Sopocie. Budynek jest połączeniem zrewitalizowanej XIX-wiecznej kamienicy oraz nowoczesnego obiektu biurowego. Zlokalizowany jest przy Alei Niepodległości 761, głównej arterii Trójmiasta.

Przeprowadzka do Good Point 761 ma dla nas znaczenie symboliczne. Inwestycja ta otwiera nowy rozdział w naszej działalności. Cieszymy się mogąc zapraszać naszych klientów i kontrahentów do rozmów w miejscu, które dobrze pokazuje nasze innowacyjne spojrzenie na ofertę komercyjnych przestrzeni biurowych – powiedział Andrzej Biernacki, Prezes Zarządu EKOLANU.

Idea butikowych biurowców dopiero się rozwija w Polsce. Jest to atrakcyjna alternatywa dla dużych centrów biznesowych. Celem biurowców butikowych jest stworzenie zindywidualizowanej i kameralnej przestrzeni, która jednocześnie pozwala na najwyższy komfort pracowników. Kolejny taki projekt EKOLAN planuje zrealizować w Gdyni, przy ulicy Śląskiej.

W Good Point 761 znajdą się wszyscy pracownicy firmy EKOLAN, wcześniej działający w Biurze Sprzedaży przy ulicy Armii Krajowej w Sopocie oraz w Gdyni, przy ulicy Wielkokackiej. Przestrzenie w biurowcu zajmą także inne firmy.

EKOLAN jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek deweloperskich w Trójmieście, na swoim koncie mając ponad 4 100 oddanych mieszkań w 22 inwestycjach. Na rynku w Trójmieście działa od 1997 roku. Deweloper zrealizował takie inwestycje jak Pięć Wzgórz, Osiedle Pogodne, Osiedle Południowe, Witawa czy też Horyzont.


0.0
Tagi:
Dodaj nowy komentarz
Komentarze 2
dominik :


Przemek Gdy

wiadomo coś o pozostałych najemcach w biurowcu GP761? są już plany/informacje odnośnie drugiego biurowca Ekolanu w Gdyni?

Na razie chyba nic nie wiadomo, jedynie, że Ekolan kupił działkę w Gdyni. a z najemcami w Sopocie są prowadzone 'zaawansowane rozmowy', wg oficjalnych informacji
5 czerwca 2013 12:04
Przemek Gdy :
wiadomo coś o pozostałych najemcach w biurowcu GP761? są już plany/informacje odnośnie drugiego biurowca Ekolanu w Gdyni?
4 czerwca 2013 16:34