Giant

Infratel wybrał MediaHUB

Nocna wizualizacja biurowca MediaHUB w Łodzi
Nocna wizualizacja biurowca MediaHUB w Łodzi
Do łódzkiego biurowca MediaHUB wprowadzi się operator infrastrukturalny Infratel.

Nowym najemcą biurowca MediaHUB został operator infrastrukturalny Infratel, będący częścią Grupy Technitel. Oferuje on usługi związane z dostępem do infrastruktury światłowodowej i radiowej, jest również dystrybutorem usług szerokopasmowego internetu drogą satelitarną przy pomocy satelit Avanti, Hispasat oraz Eutelsat. Firma dołączyła do grona takich najemców jak agencja SEM Blurank oraz Grupa TOYA, która jest inwestorem projektu. Spółka Infratel ma zająć 230 mkw. na pierwszym piętrze biurowca.

Dla naszej firmy liczyła się nie tylko doskonała lokalizacja i wysoki standard budynku. Od lat współpracujemy z Grupą TOYA, która jest inwestorem biurowca. Mamy nadzieje, że dzięki temu, że będziemy tak blisko naszego kluczowego partnera, współpraca jeszcze się zacieśni - mówi Rafał Rodziewicz, Prezes Zarządu Infratel.

To dobry znak, że firmy współpracujące z naszą grupą chcą przenosić swoje biura na Łąkową. Firmy z sektora telekomunikacji mogą liczyć na naszą doskonałą infrastrukturę teleinformatyczną. Najemcy mogą liczyć na darmowe łącze internetowe o przepustowości 80 megabitów. W części budynku są także stropy o podwyższonej wytrzymałości, co umożliwia np. lokalizację Data Center dla Infratela - komentuje Marta Kruk, odpowiedzialna za wynajem powierzchni biurowych w MediaHUBIE. Budynek ma zostać niebawem ukończony i oddany do użytku, wraz z hotelem DoubleTree by Hilton Łódź.  Dla najemców atrakcyjne jest także bezpośrednie sąsiedztwo hotelu. Z pewnością podnosi to prestiż lokalizacji. Rozmawiamy z potencjalnymi najemcami, myślę że wkrótce podpiszemy kolejne umowy  - podkreśla Marta Kruk.

MediaHUB jest częścią kompleksu BHCC – BusinessHUB Congress Centre, do którego należą również hotel DoubleTree by Hilton Łódź oraz dawne hale Wytwórni Filmów Fabularnych, które pełnią rolę zaplecza konferencyjno-wystawienniczego.


0.0
Tagi: MediaHUB
Napisz pierwszy komentarz