Przedsiębiorstwo Budowlane START logoINTERBIURO logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoNowy Styl Group logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoCOTEX Office Centre logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoVantage Development S.A. logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArchicom logoAluprof S.A. logoForbo Flooring Systems Polska logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoFYI Commercial Consulting logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoSpectra Development logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoKontor logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoTorus logoCity Space logoVastint Poland Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoPodium Investment logoPorto Office A Sp. z o.o. logoINTER-BUD logoDEVCO Sp. z.o.o. logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBusiness House logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Aviva sprzedała biurowiec w Warszawie

Biurowiec Grójecka 127 w Warszawie
Biurowiec Grójecka 127 w Warszawie
Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych w Warszawie kupiła biurowiec przy ul. Grójeckiej.

Dyrekcja Generalna Lasów Państwowych w Warszawie planuje przenieść swoją siedzibę do zakupionego biurowca przy ul Grójeckiej 127. Sprzedawcy, firmie Aviva Investors, działającej w imieniu  Aviva Investors Central European Property Fund (funduszu utworzonego w celu inwestycji w sekotrze nieruchomości komercyjnych w Europie Centralnej), doradzali eksperci firmy Savills.

Biurowiec Grójecka 127 znajduje się około 1,5 km na południowy zachód od Centralnej Warszawskiej Dzielnicy Biznesowej. Oferuje najemcom 7400 mkw. powierzchni całkowitej, a także 184 miejsca parkingowe. Został oddany do użytku w 2002 roku.

Sprzedaż budynku biurowego Grójecka 127 to trzecia duża transakcja inwestycyjna w tym roku, w której doradzał zespół Savills w Polsce. W pierwszej połowie 2013 roku Savills uczestniczył w transakcjach na łączną kwotę EUR 120 milionów, co plasuje nas w czołówce doradców inwestycyjnych w Polsce - komentuje Michał Ćwikliński, Dyrektor Działu Inwestycyjnego Savills w Polsce.

Aviva Investors należy do jednej z największych na świecie grup ubezpieczeniowych. Zarządza portfelem nieruchomości ulokowanych w 15 krajach, wartych ponad 236 mld funtów. Grupa oferuje usługi i rozwiązani z zakresu zarządzania inwestycjami w imieniu klientów na całym świecie.

Lasy Państwowe są największą w Unii Europejskiej organizacją zarządzającą lasami należącymi do Skarbu Państwa. Działa ona na niemal jednej trzeciej powierzchni Polski. Organizacja opiera się na zasadzie samofinansowania. W Lasach Państwowych pracuje blisko 25 000 osób. Obecnym dyrektorem generalnym Lasów Państwowych jest Adam Wasiak.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz
mantra