Giant

Ipsos przenosi się do Ambassadora

Biurowiec Ambassador w Warszawie
Biurowiec Ambassador w Warszawie
Firma z sektora badań marketingu i mediów przeprowadza się do warszawskiego biurowca Ambassador.

Nowy najemca zajmie 2600 mkw. powierzchni biurowiec w budynku Ambassador w Warszawie. Podczas transakcji firmie Ipsos doradzała międzynarodowa firma doradcza CBRE.

Ipsos jest międzynarodową firmą działającą w sektorze badań marketingowych, reklamy, mediów, satysfakcji i lojalności konsumentów oraz badaniach opinii. Polski oddział jest częścią globalnej firmy obecnej w 84 krajach. Ipsos swoje usługi oferuje dla branż takich jak FMCG (produkty szybkozbywalne), telekomunikacja, media, reklama, paliwa, farmaceutyki, motoryzacja, bankowość, finanse oraz instytucje publiczne.

Ambassador zlokalizowany jest w centrum Mokotowa, u zbiegu ulic Domaniewskiej i Pęcherskiej. Oferuje 14 900 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej oraz 1000 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Użytkownicy i goście mają do dyspozycji 298 miejsc parkingowych znajdujących się na czterech kondygnacjach podziemnych. Biurowiec został zrealizowany przez firmę deweloperską Kronos Real Estate i stanowi część większego kompleksu biurowo-mieszkaniowego. Ambassador został oddany do użytku w marcu 2013 roku.

CBRE doradzała Najemcy w procesie konsolidacji powierzchni, wyboru nowej lokalizacji oraz wynegocjowała atrakcyjne warunki najmu dla Ipsos. Konsolidacja dwóch dotychczasowych biur znacznie poprawi komunikację w firmie, a dogodna lokalizacja Ambassadora zostanie doceniona zarówno przez pracowników, jak i klientów Ipsos – skomentowała Joanna Kalinowska, Dyrektor w dziale powierzchni biurowych w CBRE.


0.0
Tagi: Ambassador
Napisz pierwszy komentarz