Giant

Kolejna umowa na Stadionie Wrocław

Stadion Wrocław
Stadion Wrocław
Nowym najemcą powierzchni biurowo-usługowej na Stadionie Wrocław została firma CarNet.

Od pierwszego grudnia 2013 roku nowym najemcą powierzchni biurowo-usługowej na wrocławskim Stadionie będzie firma CarNet, która uruchomi tam wypożyczalnię samochodów. Znajdzie się ona po wschodniej stronie stadionu i będzie czynna 7 dni w tygodniu. Początkowo do dyspozycji klientów będzie około 40 samochodów, z czasem jednak ich liczba będzie się zwiększać.


 

Zdecydowaliśmy się na otwarcie Biura Obsługi CarNet na Stadionie Wrocław ze względu na rozpoznawalność obiektu i potencjał biznesowy jaki tu zastaliśmy. Dlatego będą tu dostępne przede wszystkim samochody klasy premium. Duże znaczenie miała również sama lokalizacja Stadionu Wrocław. Bliskość AOW, lotniska i centrum. Stadion dysponuje również ogromnym, zadaszonym parkingiem, co w naszym przypadku jest niezbędne – skomentował Rafał Pietrzak, prezes zarządu CarNet Polska Sp. z o.o.


 

CarNet w ramach wypożyczalni na Stadionie Wrocław będzie oferować wszystkie klasy samochodów, łącznie z samochodami specjalistycznymi i dostawczymi. Strategia firmy zakłada umożliwienie swobodnego podróżowania po Polsce i Europie z możliwością zwrotu samochodu w dowolnym oddziale.


 

Umowa najmu z firmą CarNet stanowi kolejny krok w drodze do pełnej komercjalizacji Stadionu Wrocław. Obecnie wynajętych jest 4500 mkw. powierzchni biurowej z 9000 mkw. dostępnej i prowadzone są rozmowy z kolejnymi potencjalnymi najemcami. Swoje siedziby na terenie obiektu ma już Coca-Cola i grupa kapitałowa Navi Group S.A.


0.0
Napisz pierwszy komentarz