Giant

Waryński wprowadza się do Kaskady

Centrum Bankowo-Biurowe Kaskada w Warszawie
Centrum Bankowo-Biurowe Kaskada w Warszawie
Nowa siedziba Grupy Waryński będzie mieścić się w Centrum Bankowo-Biurowym Kaskada w Warszawie.

W styczniu 2014 roku Grupa Waryński zajmie 492 mkw. powierzchni w należącym do Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. Centrum Bankowo-Biurowego Kaskada. Firma ulokuje się na trzecim piętrze budynku i zostanie tam przez trzy lata.

 

Grupa Waryński realizuje obecnie trzy inwestycje deweloperskie na warszawskiej Woli: samodzielną inwestycję biurową EQlibrium przy ul. Jana Kazimierza, a także dwa niezależne projekty mieszkaniowo-biurowe prowadzone wspólnie z partnerami branżowymi – jeden z Dantexem (Nasza Wola) i drugi z Polnordem (Stacja Kazimierz).

 

Przeprowadzka do budynku biurowego KASKADA ma dla nas znaczenie symboliczne - mówi Jarosław Jankowski, Prezes Zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa. Od początku swojej działalności marka Waryński była silnie zakorzeniona w tradycji warszawskiej Woli, gdzie przez dziesięciolecia mieściła się siedziba firmy. Jednak ze względu na zmianę strategii biznesowej Spółki oraz realizowane projekty deweloperskie jesteśmy zmuszeni opuścić na pewien czas tereny przy ul. Jana Kazimierza. Na tych gruntach już w 2014 r. rozpocznie się budowa inwestycji mieszkaniowo-biurowych Grupy Waryński realizowanych we współpracy z partnerami branżowymi oraz inwestycji biurowej EQlibrium, realizowanej samodzielnie przez Grupę Waryński. Biurowiec powstający przy skrzyżowaniu ul. Ordona i Jana Kazimierza w przyszłości może zostać siedzibą Spółki. Zmiana lokalizacji otwiera kolejny rozdział w naszej działalności. Cieszymy się mogąc zapraszać naszych Klientów i Kontrahentów do rozmów w miejscu, które dobrze pokazuje nasze nowe spojrzenie na branżę nieruchomości oraz dbałość o najwyższe standardy prowadzonych działań. Nasza współpraca z Polskim Holdingiem Nieruchomości wskazuje ponadto na efektywną, opartą na zasadach rynkowych kooperację w ramach szeroko rozumianej grupy spółek Skarbu Państwa. Jednocześnie zmiana siedziby przybliży nas operacyjnie do głównego akcjonariusza Spółki – Funduszu MARS należącego do Agencji Rozwoju Przemysłu – wyjaśnia.

 

Centrum Bankowo-Biurowe Kaskada oferuje 14 000 mkw. powierzchni w ścisłym centrum miasta. Budynek należy do Warszawskiego Holdingu Nieruchomości S.A., który wchodzi w skład Grupy Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A.


0.0
Napisz pierwszy komentarz