Top Woman in Real Estate

Go Clever wprowadza się do biurowca PBG

Firma Go Clever zdecydowała się na najem powierzchni biurowej w biurowcu koło Poznania.

Nowe biura Go Clever znajdować się będą w biurowcu PBG S.A. zlokalizowanym przy ulicy Skórzewskiej 35 w Wysogotowie koło Poznania. Związana z elektroniką użytkową firma wynajęła 2400 mkw. powierzchni biurowej. W transakcji najmu pośredniczyła firma Isalscy Sp. z o.o.

 

Firma Go Clever od ponad 7 lat zajmuje się dostarczaniem rozwiązań z dziedziny elektroniki użytkowej. Działa w ponad 20 krajach i trafia do użytkowników, którzy poszukują zaawansowanych, łatwych w obsłudze urządzeń w atrakcyjnej cenie. Główna siedziba Go Clever znajduje się w Polsce, natomiast produkcja odbywa się w Chinach (Shenzhen), a dział badań i rozwoju nadzorowany jest przez europejskich ekspertów.

 

PBG S.A. od czerwca 2013 roku jest w upadłości układowej. Grupa zajmuje się różnymi obszarami działalności, od wykonawstwa instalacji dla gazu ziemnego i ropy naftowej, wody i paliw w systemie "pod klucz" do kompleksowej realizacji inwestycji z zakresu energetyki i budownictwa mieszkaniowego. W portfolio PBG S.A. znajdują się również nieruchomości biurowe, w tym dwa biurowce w Poznaniu: Skalar Office Center i budynek przy ul. Sienkiewicza 22.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz