Giant

Atlantic na warszawskim Wilanowie

Robyg Business Center, Warszawa
Robyg Business Center, Warszawa
Firma Atlantic zdecydowała się na najem powierzchni biurowej w budynku Robyg Business Center.

Atlantic zajmie ponad 1000 mkw. powierzchni biurowej w obiekcie Robyg Business Center, zlokalizowanym u zbiegu Alei Rzeczpospolitej i Południowej Obwodnicy w Warszawie. Najemca wprowadzi się do budynku pod koniec pierwszego kwartału 2014 roku.

 

Klient poszukiwał nowoczesnego rozwiązania w postaci powierzchni, która umożliwiałaby elastyczną aranżację biura i dopasowanie go do prowadzonej przez Klienta działalności – skomentowała Małgorzata Fibakiewicz, Dyrektor Zespołu Reprezentacji Najemcy w Dziale Powierzchni Biurowych firmy BNP Paribas Real Estate, która reprezentowała firmę Atlantic podczas wynajmu.

 

 

Inwestycja Robyg Business Center realizowana jest przez Grupę Deweloperską Robyg. W ramach pierwszego etapu projektu zbudowano trzypiętrowy budynek o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ponad 8000 mkw. Powierzchnia typowego piętra wynosi 2860 mkw. W budynku znajdują się nie tylko powierzchnie biurowe, lecz również lokale o funkcji handlowej i usługowej. Na parterze Robyg Business Center działają delikatesy Alma i przedszkole. Użytkownicy korzystać mogą również z parkingu ze 125 miejscami postojowymi. Kompleks docelowo obejmować będzie dwa budynki o łącznej powierzchni użytkowej 35 000 mkw.

 


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz