Proton Office

EKO Nowy najemca w Oxygen Park

Oxygen Park znajduje się przy Al. Jerozolimskich w Warszawie
Oxygen Park znajduje się przy Al. Jerozolimskich w Warszawie
Firma Lionbridge Poland dołączyła do grona najemców warszawskiego budynku biurowego Oxygen Park.

Siedziba Lionbridge Poland sp. z o.o. znajdzie się na pierwszym piętrze w budynku A i zajmie ok. 1600 mkw. Oxygen Park zlokalizowany jest przy Al. Jerozolimskich.

 

Lionbridge oferuje usługi z zakresu tłumaczenia, marketingu internetowego, globalnego zarządzania treścią oraz testowania oprogramowania. Firma działa w 26 krajach, wspierając ponad 800 marek na całym świecie. W Warszawskim oddziałach Lionbridge zatrudnionych jest ponad 500 wykwalifikowanych specjalistów.

 

Nasz klient, firma Lionbridge, poszukiwał nowoczesnej powierzchni biurowej w sprawdzonej lokalizacji. Położony przy Al. Jerozolimskich Oxygen Park, zaprojektowany z myślą o wysokim komforcie pracy i mogący pochwalić się certyfikatem BREEAM, znakomicie wpisuje się w to zapotrzebowanie – skomentowała Anna Krześniak, Starszy Konsultant w dziale Reprezentacji Jones Lang LaSalle, agenta reprezentującego najemcę. Za komercjalizację Oxygen Park odpowiada firma Colliers International.

 

 

Oxygen Park oferuje ok. 18 400 mkw. powierzchni najmu klasy A. Inwestycja składa się z dwóch, sześciokondygnacyjnych budynków, z czego budynek A wynajęty jest w 65 proc. Parter przeznaczony został pod lokale handlowo-usługowe, takie jak restauracja czy kiosk.

 

Lokalizacja i kameralność to nie jedyne atuty Oxygen Park. Naszym najemcom oferujemy także wartość dodaną w postaci przyjaznych środowisku rozwiązań podnoszących komfort pracy oraz bezpośrednio wpływających na obniżenie kosztów użytkowania budynku – powiedziała Katarzyna Oleksińska, Dyrektor Działu Zarządzania Projektami Biurowymi Yareal Polska.

 

Inwestycja firmy Yareal Polska jest certyfikowana w systemie BREEAM i uzyskała ocenę Very Good.


0.0
Napisz pierwszy komentarz