Kinnarps 01.06-30.06

Długosza Business Park się zapełnia

Długosza Business Park we Wrocławiu, fot. dlugosza60.pl
Długosza Business Park we Wrocławiu, fot. dlugosza60.pl
Ostatnie miesiące 2013 r. odznaczyły się nowymi transakcjami najmu powierzchni biurowych w Centrum Komercyjnym Długosza Business Park we Wrocławiu.

Centrum Komercyjne Długosza Business Park zostało oddane do użytku w styczniu 2013 r. Znajduje się przy ul. Długosza 60 w północno-wschodniej części Wrocławia. W 2010 r. zakończono budowę pierwszego etapu inwestycji – budynku magazynowo-biurowego, który oferował 720 mkw. powierzchni biurowej. W 2013 r. zakończono budowę drugiego etapu, który składa się z trzypiętrowego budynku biurowego z parkingiem podziemnym. Dysponuje on ok. 4800 mkw. powierzchni użytkowej. Inwestorem obiektu jest Triada-Dom Wachowiak Śliwiak sp. j.

 

W ciągu ostatnich miesięcy 2013 r. firma maklerska IK Development pośredniczyła w wynajęciu 40 proc. powierzchni biurowej w Długosza Business Park. Najemcami obiektu zostały firmy: Polkomtel, operator sieci Plus; Arcadis, firma zajmująca się konsultingiem, projektowaniem, inżynierią oraz zarządzaniem projektami w obszarze infrastruktury, zasobów wodnych, środowiska naturalnego i budownictwa oraz Cube ITG, działająca w branży informatycznej.

 

Firma IK Development pośredniczyła również pod koniec 2013 r. w wynajmie 200 mkw. powierzchni biurowej w Racławicka Center przez PC Factory SA. Kameralny biurowiec znajduje się nad jeziorem w południowej części Wrocławia i oferuje 5000 mkw.


2.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz