Proton Office

Długosza Business Park się zapełnia

Długosza Business Park we Wrocławiu, fot. dlugosza60.pl
Długosza Business Park we Wrocławiu, fot. dlugosza60.pl
Ostatnie miesiące 2013 r. odznaczyły się nowymi transakcjami najmu powierzchni biurowych w Centrum Komercyjnym Długosza Business Park we Wrocławiu.

Centrum Komercyjne Długosza Business Park zostało oddane do użytku w styczniu 2013 r. Znajduje się przy ul. Długosza 60 w północno-wschodniej części Wrocławia. W 2010 r. zakończono budowę pierwszego etapu inwestycji – budynku magazynowo-biurowego, który oferował 720 mkw. powierzchni biurowej. W 2013 r. zakończono budowę drugiego etapu, który składa się z trzypiętrowego budynku biurowego z parkingiem podziemnym. Dysponuje on ok. 4800 mkw. powierzchni użytkowej. Inwestorem obiektu jest Triada-Dom Wachowiak Śliwiak sp. j.

 

W ciągu ostatnich miesięcy 2013 r. firma maklerska IK Development pośredniczyła w wynajęciu 40 proc. powierzchni biurowej w Długosza Business Park. Najemcami obiektu zostały firmy: Polkomtel, operator sieci Plus; Arcadis, firma zajmująca się konsultingiem, projektowaniem, inżynierią oraz zarządzaniem projektami w obszarze infrastruktury, zasobów wodnych, środowiska naturalnego i budownictwa oraz Cube ITG, działająca w branży informatycznej.

 

Firma IK Development pośredniczyła również pod koniec 2013 r. w wynajmie 200 mkw. powierzchni biurowej w Racławicka Center przez PC Factory SA. Kameralny biurowiec znajduje się nad jeziorem w południowej części Wrocławia i oferuje 5000 mkw.


2.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz