Proton Office

eSKY.pl wprowadzi się do Mokotów Nova

Mokotów Nova w Warszawie
Mokotów Nova w Warszawie
Warszawski kompleks biurowy Mokotów Nova wzbogacił się o nowego najemcę – sprzedawcę usług turystycznych w internecie.

Kluczowy gracz na rynku sprzedaży produktów i usług turystycznych w internecie, firma eSKY.pl S.A., wprowadzi się na 730 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Mokotów Nova w Warszawie. Najemcę podczas transakcji reprezentowała firma doradcza Savills. Internetowe centrum podróży eSKY.pl ma wprowadzić się do nowej siedziby pod koniec kwietnia 2014 r. Umowa podpisana została na pięć lat.

 

Podstawowymi kryteriami przy wyborze nowej lokalizacji przez eSky.pl były: dogodna lokalizacja inwestycji, wysoki standard budynku i nowoczesna aranżacja przestrzeni biurowej - powiedział Sebastian Świstak, associate w dziale powierzchni biurowych Savills.

 

Mokotóv Nova znajduje się przy ul. Wołoskiej 22. Kompleks należy do funduszu nieruchomościowego Curzon Capital Partners III, zarządzanego przez Tristan Capital Partners. Inwestycja składa się z trzech budynków biurowych klasy A, dysponujących łączną powierzchnią 43 657 mkw. Użytkownicy do dyspozycji mają również 1070 miejsc parkingowych. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się jedno z największych centrów handlowych w Warszawie – Galeria Mokotów. ESKY.pl dołączył do grona takich najemców jak m.in. Gothaer, BMW Group i LG Electronics.


0.0
Napisz pierwszy komentarz