Giant

SEC konsoliduje biura w Szczecinie

Lastadia Office
Lastadia Office
Szczecińska Energetyka Cieplna (SEC) przeniesie się do zlokalizowanego na Łasztowni biurowca Lastadia Office.

Obecnie SEC posiada biura w trzech regionach miasta: przy ul. Dembowskiego, Wielkopolskiej i Podgórnej. Do nowej siedziby jeszcze w 2014 r. przeprowadzą się wszyscy pracownicy, co znacznie ułatwi im pracę. Dotychczasowy podział był również uciążliwy dla klientów.

 

Na ostatnie piętro biurowca wprowadzi się Administracja i działy techniczne Szczecińskiej Energetyki Cieplnej, natomiast na parterze, we frontowej części Lastadii, ulokuje się Biuro Obsługi Klienta.

 

Jak wielokrotnie podkreślaliśmy, chcemy znajdować się w jednym miejscu w Szczecinie z dwóch kluczowych powodów. Po pierwsze zależy nam na tym, by trafiające do nas sprawy mogły być efektywniej rozpatrywane, a wszyscy nasi pracownicy byli razem. Po drugie utrzymanie 3 budynków to wysoki koszt. Teraz, w nowej lokalizacji, zabezpieczymy pełen pakiet obsługi dla Klienta, a ponoszone koszty zostaną zoptymalizowane – informuje Mariusz Majkut, prezes zarządu SEC.

 

SEC podczas poszukiwań nowej siedziby prowadził rozmowy z kilkoma potencjalnymi kontrahentami. Wygórowane oczekiwania firmy spełniła Lastadia Office, należąca do SGI. Ważnym czynnikiem było również to, że obiekt ogrzewany jest przez Szczecińską Energetykę Cieplną.

 

Nowe biuro SEC znajduje się w pobliżu Urzędu Celnego, na Łasztowni. Do siedziby SEC bliżej będą mieli nasi Klienci mieszkający na Prawobrzeżu i Międzyodrzu, a dla wygody Szczecinian zamieszkujących lewobrzeżna stronę miasta utrzymamy przez pół roku działalność BOK przy ul. Wielkopolskiej – podsumowuje Mariusz Majkut, prezes zarządu SEC.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz