Vantage Development S.A. logoNowy Styl Group logoINTER-MAR Stanisław Marzec logoMIX Biura Sp. z o.o. sp.k. logoBusiness House logoPrzedsiębiorstwo Budowlane START logoINTERBIURO logoCOTEX Office Centre logoForbo Flooring Systems Polska logoFYI Commercial Consulting logoVastint Poland Sp. z o.o. logoCity Space logoINTER-BUD logoAluprof S.A. logoGdańska Fundacja Przedsiębiorczości logoFlowcrete Polska Sp. z o.o. logoDEVCO Sp. z.o.o. logoWEKTRA HOLDING Sp. z o.o. logoHAVRE Sp. z o.o. logoKinnarps Polska Sp. z o.o. logoUNIMOR Development S.A. logoDom-Bud M. Szaflarski Spółka Jawna logoArt-Deweloper Sp. z o.o. logoSpectra Development logoAgrobex Sp. z o.o. logoTétris Poland logoFabryka Mebli Biurowych MDD logoPodium Investment logoARTSERVIS sp. z o.o. logoBałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o. logoTorus logoArchicom logoPorto Office A Sp. z o.o. logoOlivia Business Centre logoKontor logo
Kuczek-Maruta Kancelaria Radców Prawnych logo

Ufficio Primo zdobywa nowych najemców

Ufficio Primo w Warszawie
Patio w Ufficio Primo
Do warszawskiego biurowca zarządzanego przez Kulczyk Silverstein Properties wprowadziły się cztery nowe firmy.

Biurowiec przy ul. Wspólnej 62 w Warszawie zyskał nowych najemców z sektora finansowego i inwestycyjnego: Private Wealth Consulting, IFIS Finance oraz Raymond James. Showroom w budynku otworzy także Luxottica – producent i dystrybutor okularów światowych marek. Łącznie najemcy zajmą ok. 1200 mkw. powierzchni.

 

Cieszymy się, że standard i lokalizacja budynku oraz jego niepowtarzalny, inspirowany włoskim renesansem styl, znalazły uznanie w oczach naszych nowych najemców. Oryginalną architekturę Ufficio Primo udało się w wyjątkowy sposób połączyć z funkcjonalnością nowoczesnego budynku biurowego. W ścisłym centrum Warszawy dostępność tego typu powierzchni jest rzadkością – skomentował Piotr Trzciński, Head of Asset Management w Kulczyk Silverstein Properties.

 

Iwona Skolicka, Marketing Manager w firmie Luxottica Poland wymienia powody, dla których firma zdecydowała się na urządzenie showroomu w warszawskim Ufficio Primo: Po pierwsze, luksusowy projekt i wykonanie samego budynku idealnie koresponduje z wizerunkiem naszej firmy oraz prestiżem marek okularów, które mamy w swoim portfolio (m.in. Prada, Dolce&Gabbana, Versace, Giorgio Armani i inne). Drugim czynnikiem była bardzo dogodna lokalizacja, która pozwoli naszym klientom łatwo odnaleźć nasze miejsce w Warszawie. Nie znaleźliśmy w stolicy innego miejsca, które tak dokładnie nawiązywałoby do włoskich korzeni naszej firmy i produktów. Iwona Skolicka dodaje, że otwarcie tej placówki stanowi kolejny krok w rozwoju firmy.

 

Ufficio Primo oferuje 6000 mkw. powierzchni całkowitej rozlokowanej na sześciu kondygnacjach naziemnych. W budynku znajduje się również wielofunkcyjne centrum konferencyjne położone na dwóch kondygnacjach. Nieruchomość, zaprojektowana przez architekta Marka Leykama, powstała w latach 60tych XX w. i przeznaczona była na siedzibę Prezydium Rządu. W 2012 r. zakończyła się gruntowna modernizacja budynku, podczas której wyeksponowano oryginalne detale budynku, takie jak patio, kolumny, zdobione balustrady czy świetliki w kopule.


0.0
Napisz pierwszy komentarz
mantra