Giant

Cadence Designs Systems wynajmuje w Katowicach i Warszawie

GPP Business Park w Katowicach
GPP Business Park w Katowicach
Firma z branży elektronicznej wprowadziła się do GPP Business Park w Katowicach i do Warsaw Corporate Center w Warszawie.

Firma Cadence Designs Systems zajęła ok. 1600 mkw. w kompleksie GPP Business Park zlokalizowanym przy ul. Konduktorskiej w Katowicach. Firma wynajęła także 500 mkw. w znajdującym się przy ul. Emilii Plater w Warszawie biurowcu Warsaw Corporate Center. Podczas obydwu transakcji najemcy doradzała firma DTZ.

 

Klienci korzystający z software`u, hardware`u, własności intelektualnej (IP) oraz ekspertyzy Cadence Designs Systems mają możliwość zaprojektowania i przetestowania nowoczesnych aplikacji (m.in. mobile, cloud). Siedziba główna firmy zlokalizowana jest w San Jose w Kalifornii, a biura projektowe i ośrodki badawcze rozlokowano po całym świecie.

 

Kompleks GPP Business Park docelowo składać się będzie z czterech wolnostojących budynków, oferujących łącznie ok. 30 000 mkw. W 2012 r. otwarto pierwszy z biurowców – budynek Goeppert-Mayer - dysponujący 7800 mkw. powierzchni i certyfikowany w systemie BREEAM na ocenę Outstanding. Obecnie w fazie realizacji jest drugi z budynków – Alder – który ma zostać ukończony w drugim kwartale 2014 r.

 

Warsaw Corporate Center znajduje się przy ul. Emilii Plater 28 i oferuje ok. 8700 mkw. powierzchni na 10 piętrach. Biurowiec został wybudowany w 1993 roku przez firmę Golub International Real Estate Investment and Development.


0.0
Napisz pierwszy komentarz