Top Woman in Real Estate

Pierwszy najemca Spektrum Tower

Spektrum Tower w Warszawie
Spektrum Tower w Warszawie
Do warszawskiego biurowca Spektrum Tower wprowadzi się polski oddział firmy Becker Energy.

Europa Capital, w imieniu Europa Fund III, podpisała umowę najmu 600 mkw. powierzchni w budynku Spektrum Tower. Do usytuowanego w centrum Warszawy biurowca wprowadzi się firma Becker Energy.

 

Spektrum Tower, zlokalizowany przy ul. Twardej, oferuje 28 000 mkw. powierzchni. Budynek był wcześniej w całości wynajęty przez operatora telekomunikacyjnego TP SA. Obiekt dysponuje pięciopoziomowym podziemnym parkingiem z 318 miejscami postojowymi.

 

Decyzja spółki Becker dotycząca wynajmu powierzchni w Spektrum Tower potwierdza, że jest to jedna z najdogodniej położonych i najłatwiej dostępnych lokalizacji w centrum Warszawy. Biurowiec jest w stanie zapewnić najemcom indywidualne rozwiązania na atrakcyjnym cenowo poziomie. Mimo że renowacja dopiero się rozpoczęła, już widzimy wysoki poziom zainteresowania powierzchnią zarówno na wyższych piętrach, jak i w niższej części budynku tzw. podium – skomentował James Pennington z Europa Capital.

 

Modernizacja budynku zakłada montaż nowej elewacji budynku w centrum podium, nowe lobby wejściowe, aranżację zieleni przez obiektem oraz budowę otwartych tarasów i wymianę większości instalacji. Prace remontowe mają zostać zakończone jesienią 2014 r. Spektrum Tower poddane zostanie procesowi certyfikacji BREEAM.

 

Pierwsza umowa najmu została podpisana jeszcze przed rozpoczęciem rozległego programu renowacji Spektrum, co pokazuje, że budynek jest atrakcyjny dla najemców, skłonnych do podjęcia wcześniejszego zobowiązania dla wydajnej, konkurencyjnej cenowo powierzchni biurowej klasy A usytuowanej w sercu biznesowego centrum Warszawy – powiedziała Ewelina Kałużna, Dyrektor w Colliers International.

 

Właściciel Spektrum Tower podczas transakcji reprezentowany był przez Colliers International, natomiast najemca – przez Skyline Real Estate.


0.0
Tagi:
Napisz pierwszy komentarz