Giant

Ruch i Impel przedłużają umowy najmu

Impel przedłużył umowę najmu ponad 2000 mkw. powierzchni biurowej
Annopol Logistic Park
Firma ECI SA. poinformowała o przedłużeniu dwóch umów najmu w inwestycjach Marsa Park oraz Annopol Logistic Park w Warszawie.

Na przedłużenie umowy w kompleksie Annopol Logistic Park zdecydował się jeden z największym kolporterów prasy na polskim rynku – Ruch SA. Umowa dotyczy 2400 mkw. powierzchni biurowej i 10 000 mkw. powierzchni magazynowej, czyli 100 proc. dostępnej powierzchni w V fazie kompleksu.

 

ECI SA., deweloper Annopol Logistic Park, realizuje obecnie kolejną fazę tej inwestycji. W ramach kompleksu powstaje biurowiec Nord Point, dysponujący 5500 mkw. powierzchni biurowej oraz 153 miejscami postojowymi. Obiekt został już wynajęty w 60 proc.

 

Umowę najmu przedłużyła również firma Impel SA., od 23 lat działająca na rynku polskim jako dostawca usług dla biznesu w zakresie ochrony mienia, monitoringu i usług porządkowych. Firma zajmuje ponad 2000 mkw. powierzchni biurowej w kompleksie Marsa Park. Inwestycja należąca do ECI SA. składa się z dwóch biurowców oraz centrum targowo-kongresowego i znajduje się u zbiegu ulic Marsa, Rekruckiej i Okularowej w Warszawie.

 


0.0
Tagi: ECI
Napisz pierwszy komentarz